Як самостійно побудувати фундамент під гараж?

Апрель 22, 2014 – 07:51

Фундамент для гаражЯк побудувати фундамент для гаража? Це питання хвилює всіх автовласників, які переживають за свій транспортний засіб.Адже будівництво «будинку» для автомобіля починається саме з фундаменту.Причому від характеристик основи залежать і якість «зберігання» авто, і термін експлуатації самого гаража.

 

Тому в даній статті ми розповімо нашим читачам про технології будівництва такого фундаменту, доповнивши цю інформацію поетапним оглядом основних способів облаштування підстав для гаража.Сподіваємося, що ця інформація допоможе вам зробити фундамент своїми руками - для гаража невеликих або середніх розмірів така практика є цілком звичайною, тому, засукавши рукави і приступайте до роботи!

 

Як зробити фундамент під гараж - можливі варіанти

 

Фундамент под гараж момнолитная плитаКонструкція фундаменту, в першу чергу, залежить від конструкції самого гаража.Тобто, чим більше і важче стіни укриття для автомобіля, тим міцніше і жорсткіше повинен бути його фундамент.

 

В результаті, при будівництві гаража, найчастіше, використовують такі різновиди конструкцій фундаменту:

 
   
 • Монолітну або блокову стрічку, оперізує периметр гаража
 •  
 • Монолітну плиту, подводимую під гараж.
 •  
 • стовпчастим підставу, що утримує монолітний або балочний ростверк.
 •  
 

Причому перший варіант - стрічкова заливка фундаменту під гараж - облаштовується на слабоздимистих грунтах, в якості підстави для блочного або цегельного споруди.Втім, на стрічку фундаменту можна укласти і дерев'яну стіну.

 

Ленточный фундамент под гараж своими рукамиТобто, така підстава можна віднести до універсальних рішень, сумісним з більшістю гаражних конструкцій.Слабкою стороною стрічкового підстави є досить трудомісткий і тривалий процес облаштування.Крім того, ця технологія несумісна з здимистими і заболоченими грунтами.

 

Другий варіант - монолітна плита - стоїтся де завгодно.Адже литий моноліт не має «протипоказань» за критеріями якості грунту.Крім того, такий фундамент може витримати дуже значні навантаження.У підсумку, монолітна плита є дійсно універсальним рішенням, які демонструють і хорошу несучу здатність, і завидну сумісність з грунтами складного типу.

 

Але монолітна плита коштує дуже дорого. Тому, перед тим, як залити фундамент під гараж - оцініть свої фінансові можливості.Поєднання якості та універсальності може коштувати невиправдано дорого.І, можливо, майбутньому власнику доведеться відмовитися від цієї технології на користь більш дешевого варіанту.


Источник: opalubok.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво каркасного будинку
Будівництво каркасного будинку
Будівництво каркасного
Будівництво каркасного

Україна: patrioty і predateli - Радіо Свобода
Bojcy батальйону "Азов" - Це національностей України, які, vzâv зброєю в руках, otstaivaût Свобода незалежності єдності України.Там є хлопці з різними поглядами, в тому числі є з правими. Нічого поганого в цьому немає, тому що в...


Похожие страницы:

 1. Будівництво дерев'яного паркану Своїми Руками
 2. Будівництво Капітального Гаража Своїми Руками
 3. Будівництво Металевого Гаража Своїми Руками
 4. Будівництво Дерев'яного Гаража Своїми Руками
 5. Будівництво Каркасного Гаража Своїми Руками