Сарай своїми руками будуємо правильно і швидко

Январь 22, 2015 – 09:31

Фото самодельного сарая из дерева, Відео про те, як побудувати сарай з дерева своїми руками

 

Натисніть на Play для перегляду

 

В першу чергу, слід вирішити, які функції виконуватиме ця споруда, - чи бути просто місцем зберігання різних інструментів і пристосувань або в ньому будуть міститися тварини або птах.Тому що від цього залежить:

 
   
 • Вибір матеріалу для стін, підлоги.
 •  
 • освітлення.
 •  
 • теплоізоляція.
 •  
 • порядку чи НІ тварина яму.
 •  
 

І навіть приміщення, призначене для утримання різного виду живності, відрізняється своїм пристроєм і, відповідно, вимогами, що висуваються до нього. Якщо пташник передбачає пристрої стічної ями, то для свинарника така споруда - перша необхідність.

 

Будівництво сараю своїми руками триває вибором місця розташування цієї споруди на ділянці.І знову все впирається в його функціональність. На фото - самодельный сарай для животных, Якщо це буде звичайний сарай, то його можна розмістити в будь-якому зручному місці.

 

А от якщо сарай буде наповнений тваринами, то його потрібно розміщувати на деякому віддаленні від будинку, щоб запахи, не завжди приємні, не досягали житлових приміщень.

 

Для простого неопалюваного сараю цілком можна вибрати в якості матеріалу для стін необрізну дошку товщиною 2-3 см.Природно, вид такої споруди не буде радувати око, але його можна із зовнішнього боку обшити будь-яким декоративним матеріалом.Якщо будується приміщення для утримання тварин, то кращим варіантом буде сарай з піноблоків.

 

У порівнянні з іншими традиційними будівельними матеріалами - силікатним або червоною цеглою - піноблоки відрізняються низькою теплопровідністю, що дозволить не виробляти додаткове утеплення будівлі.

 

2 Які етапи передбачає споруда сараю своїми руками

 

Відео за темою

 

Відео про закладення стовпчастого фундаменту для саморобного сараю

 

Перед тим як побудувати сарай своїми руками, необхідно зробити невеликий проект.Природно, він не буде таким грандіозним, як для житлового будинку з усім інженерним розрахунками.Простий креслення, на якому повинні бути позначені розміри фундаменту, конструкція даху і самої споруди, а також інші необхідні деталі.Крім усього, маючи на руках креслення простіше підрахувати потрібну кількість матеріалів, а все будівництво і пристрій необхідних комунікацій відбуватиметься легше і швидше.


Источник: nasotke.ru

Возможно, вам понравится:

Будуємо дах будинку своїми руками
Будуємо дах будинку своїми руками

Михайло Леонтьєв про Новоросії: Возз'єднання історичної Росії неминуче - Експерт Online
Tem не менше Odnovremenno з цим піти і державне будівництво Новоросійськ.Ми поговорили з журналістом Михайлом Леонтьєвим, ведучим програми «Однако», про майбутню долю Новоросії і про те, який розвиток подій може підказати нам те, що вже відбувалося...

Медведєв відмовився від особистої зустрічі з Куйвашева! - Самі круті чутки тижня - РІА «Новий Регіон»
Будівництво автостоянки на вулиці світанкові, 9, в районі ЗБВ в Єкатеринбурзі заморожено... Але без даху над головою і інших зручностей. ..

Похожие страницы:

 1. Будівництво Печі Своїми Руками Відео
 2. Будівництво Гаража Своїми Руками Відео
 3. Будівництво Дахи Своїми Руками
 4. Будівництво Дахи Своїми Руками Фото