Декабрь 12, 2014 – 04:05

Бытовка своими руками Сьогодні Побутовий Необхідний для Darba, які стали Tak vostrebovany і будівлі в приватному секторі. побутівка можна використовувати в якості тимчасового житла, основна перевага це - легкість, мобільність і практичність.

 

Для монтажу такої будови потрібно мінімум підготовчих робіт.Навіть коли будинок буде побудований, зовсім не обов'язково прибирати тимчасова споруда - його можна залишити на ділянці і використовувати в якості літньої кухні або сарайчика.

 

Зведення битовки починається з фундаменту.Для тимчасової експлуатації, досить бетонних блоків. Слід попередньо вирівняти майданчик і визначитися з розмірами. Фундамент под бытовку Бетонні блоки викладаються по периметру будови таким чином, щоб точки дотику знаходилися по кутах і в центрі конструкції, за допомогою руберойду зробіть гідроізоляцію.Якщо побутівка буде використовуватися тривалий термін можна зробити стовпчастий фундамент.Для цього потрібно викопати свердловини глибиною в один метр, і для опалубки використовувати азбестоцементні труби.

 

Після того як фундамент готовий, робиться каркас.Для стійок каркаса береться дошка, перетином 100х50 мм або 150х50 мм. Менший перетин може призвести до того, що будова виявиться неміцним. Гидроизоляция фундамента Потім монтуються балки обв'язки нижнього і верхнього ярусу 100х100 мм.Брус надолужити обробити антисептиком, це продовжить термін його експлуатації.

 

Після Того, як smontirovan оболонки, починає свою Покриття.У процесі будівництва зазвичай побутівка утеплюється, витрати не великі.Для теплоізоляції використовується скловолокно (мінеральна плита), яка кріпиться між стійками каркаса.Застосування мінеральної плити також допоможе запобігти появі цвілі. Монтаж стоек каркаса Зсередини стіни оббиваються пароізоляцією, і закриваються панелями МДФ або ДСП.Стіни зовні теж рекомендується оббити пароізоляцією (дифузійна мембрана), після чого покрити блок-хаусом або вагонкою.

 

Дах зазвичай роблять односхилий або двосхилий.Покривають листовим металом, можна використовувати шифер або металочерепицю.Стеля бажано утеплити тим же матеріалом, що і стіни.

 

Сьогодні завдяки своїй практичності битовки дуже затребувані, тепер ви знаєте, як побудувати свою власну.

 

А тепер найцікавіше. Давайте подивимося будівництво битовки 6х3 м крок за кроком у фотографіях.


Источник: prostostroy.com

Похожие страницы:

  1. Будівництво Будинку Своїми Руками Фото
  2. Будівництво Альтанки Своїми Руками Фото
  3. Будівництво Побутовки Своїми Руками Фотозвіт
  4. Будівництво Побутовки Своїми Руками Відео
  5. Будівництво Веранди Своїми Руками Фото