Каркасний будинок: технологія будівництва

Март 19, 2015 – 13:59

Строим каркасный дом! Ця стаття розрахована на людей, які хочуть побудувати каркасний будинок своїми руками.У ній докладно викладено: як почати будівництво каркасного будинку, які матеріали знадобляться при цьому, як встановлюються вертикальні стійки і горизонтальні обв'язки каркаса.Крім того, в ній викладені моменти, які допоможуть побудувати каркас швидко, просто і при цьому заощадити матеріали і засоби.

 

Заміський будівництв стає все більш популярним через нескладної технологій.Адже це і чисте повітря, і краса навколишньої природи, і відсутність міського шуму, і можливість облаштувати прилеглу територію за своїм смаком.Та й жити у власному будинку сьогодні і престижно, і комфортно. Але ми також повинні розглянути не тільки заміське будівництво, а й будівництво в межах міста, адже свій приватний будинок стає все більш і більш популярнішим.Давайте вирішимо питання, як же побудувати каркасний будинок.

 

Элементы двутавровой балки Отже, ви вирішили будувати будинок? З яких матеріалів? З дере-ва? Це правильний вибір.Будівництво дерев'яних будинків користується величезною популярністю в усьому світі, оскільки дерево - кращий конструкційний матеріал в плані практичності, комфорту і простоти обробки.У всі часи деревина була і буде відмінним матеріалом для будівництва, самим затребуваним і найбільш екологічно чистим.Широкий вибір вже готових моделей дерев'яних будинків дозволяє кожному знайти собі будинок і до душі, і по кишені.

 

Каркасно-панельний метод будівництва

 
   
 • Елементи каркаса,
 •  
 • утепли-тель,
 •  
 • розводку і т.м.
 •  
 

Компьютерная визуализация будущего помещения мансарды Елементи dvutavrovoj балки:

 

1

 

Як скелет є основою тіла людини, так і дерев'яний каркас формує силову схему майбутнього будинку.Це стосується в першу чергу зовнішніх і внутрішніх (міжкімнатних) стін, а також покрівельної частини споруди.


Источник: www.lobzikov.ru

Похожие страницы:

 1. Будівництво дачного будинку Своїми Руками Фото
 2. Будівництво Лазні Своїми Руками Фотозвіти
 3. Будівництво каркасних Бані Своїми Руками Відео
 4. Будівництво Побутовки Своїми Руками Фотозвіт