Будуємо гараж своїми руками

Октябрь 10, 2014 – 22:45

Гараж на priusadebnom ділянки не може служити Odnovremenno masterskoj, сховище для саду інвентаризації та місце, щоб створити похорон.

 

Зміст

 
     
  1. гараж
  2.  
 

Загальна інформація

 

Гаражі може бути дерево, метал, цегла.Так як дерев'яні гаражі не відповідають вимогам протипожежної безпеки, а в металевих гаражах немає нормальних умов для зберігання машини: влітку жарко, взимку і восени утворюється конденсат-причина корозії, найоптимальніший варіант-будувати цегляний гараж.Виготовлення металевих дверей своїми руками для таких гаражів, є оптимальним варіантом, але можна використовувати і двері виконані "на замовлення" Гараж повинен бути обладнаний вентиляцією, освітленням, стелажами для зберігання різних інструментів.Гараж повинен бути сухим, оптимальна температура 5-15 градусів Цельсія, відносна вологість 50-70%.

 

Будівництво фундаменту гаража

 

Після вибору місця для гаража, якщо є можливість, можна будувати впритул до будинку, таким чином ви заощадите при будівництві, на одну стіну доведеться будувати менше.При будівництві гаража до будинку, необхідно стежити за тим, щоб не був порушений загальний архітектурний вигляд споруди.Кожна будівля починається з риття котловану для фундаменту. У сухому піщаному грунті риють котлован під фундамент глибиною 60 см.; в глинистому грунті - 80 см. У траншеї котловану закладають бетон, в який можна додати бита цегла, щебінь, металеві обрізки.Необхідні елементи кріплення встановлюють до затвердіння бетону.

 

Бетонування підлоги

 

На майданчик статі насипають шар піску товщиною 10 см., Утрамбовують, зверху накладають шар толи, поверх толі рівномірно розподіляють шар бетону, товщиною 10-12 см., Поверхня повинна бути рівномірної товщини з ухилом в бік воріт.Для полегшення даної роботи, рекомендують в подовжньому напрямку вздовж стін укласти дерев'яні планки з потрібним нахилом.Далі, орієнтуючись на ці планки, взяти на ребро дошку і нею вирівняти всю поверхню.Потім планки прибирають, а бетоновану поверхню затирають теркою.


Источник: www.vopole.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Гаража з Бруса Своїми Руками
  2. Будівництво Гаража з Підвалом Своїми Руками
  3. Будівництво Дачній Побутовки Своїми Руками
  4. Будівництво каркасних Веранди Своїми Руками
  5. Будівництво Веранди до Будинку Своїми Руками