Двосхилий дах будинку своїми руками

Май 7, 2014 – 12:48

Крепёж для стропил Візьмемо як приклад цегляну коробку будинку.Розміри її - 8х8 метрів, висота 3 метри. Будівництво будь-якого даху своїми руками починається з установки маеурлата (рис.1). Способи його кріплення до стін були описані в статті, з якою Ви можете ознайомитися

 

Мауерлат встановлюємо врівень з внутрішньою поверхнею стін.Зовні він повинен бути закладений цеглою, щоб його не було видно. коньковый брус При цьому верхня поверхню мауерлату повинна бути на 2-3 см вище верхньої поверхні облицювальної цегли, щоб все навантаження з даху передавалася тільки мауерлату.Не потрібно навантажувати У нашому випадку це буде брус 100х200 мм.

 

Після закріплення крайніх балок перекриття, натягуємо шнурку по верхній площині і виставляємо інші балки, при необхідності подтясивая під ними мауерлат, або навпаки підкладаючи тонкі фанерки (просто часто замовляєш брус заввишки 200мм, а привозять його від 190 до 210 мм, таке ось на наших пилорамах обладнання).Крок їх вибираємо з урахуванням кроку майбутніх крокв. крыша своими руками При використанні як крокв статевих дощок 50х150 мм, робимо крок 60-70 см (краще брати 60 см, т.к. таку ширину мають покрівельні утеплювачі).

 

Встановивши всі довгі балки, ставимо короткі (рис.2). Їх крок досить зробити близько 1 метра. Ця схема трохи відрізняється від того, що ми звикли бачити на подібних картинках.Прийшли ми до неї після того, як на одній з наших перших дахів провис фронтонний відлив, хоча кобилки відливу досить надійно були закріплені.У даній схемі можливість провиса повністю виключається.

 

Всі балки кріпимо до мауерлату цвяхами на 150, також можна використовувати металеві кроквяні куточки і саморізи. Мауэрлат Взагалі, застосування різних кріпильних елементів для кроквяних з'єднань, дозволяє полегшити роботу.Особливо зручно це для НЕ досвідченої людини, не потрібно робити складні запили і зарубки.Про це ми вже говорили в статті ««.

 

Після встановлення всіх балок настилаємо (не закріплені) на них дощок, можна статевих, можна дюймовку.Вони потрібні просто для того, щоб по них спокійно ходити. Щоб не захаращувати малюнок, я їх на ньому не показав.Наступним кроком є ​​установка конькового бруса.


Источник: stroyu-dom-sam.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Бань Своїми Руками Фото
  2. Будівництво Гаража Своїми Руками Фото
  3. Будівництво Дахи Своїми Руками Відео