Апрель 25, 2015 – 18:56

Профнастил являє собою один з найбільш популярних матеріалів. В його основі використовують металеві листи, покриті спеціальним захисним шаром. Сучасний профнастил відрізняється не тільки прекрасними експлуатаційними якостями, але і привабливим зовнішнім виглядом. Крім того, створення огорож з нього є неймовірно легким завданням, впоратися з якою здатний абсолютно будь-яка людина.

 
Однак у цій справі важливо все правильно розрахувати і підготуватися. Перш ніж приступати до облаштування паркану, треба купити профнастил та виконати розрахунок матеріалів.Що потрібно для створення паркану з профнастилу?


Якщо ви плануєте створення огорожі з профнастилу, то вам знадобляться такі матеріали:

Профнастил. Для початку варто зауважити, що даний матеріал прийнято поділяти на кілька груп: для огорож і покрівельний. Звичайно, вони є взаємозамінними. Однак для облаштування парканів рекомендується застосовувати профнастил, висота гребеня якого становить не більше двох сантиметрів.
Поперечні лаги. Для створення огорожі бажано брати металеві трубки прямокутного перерізу. Важливо, що: товщина їх стінок зобов'язана складати не більше пари міліметрів.
Стійки. Тут можна розглядати найрізноманітніші варіанти. Наприклад, кам'яні або цегляні стовпи, труби різної форми, колоди, профілі з металу і пр. Якщо ви створюєте огорожу власними силами, без залучення фахівців, то рекомендується віддавати перевагу найбільш простому варіанті. Мова йде про стовпах з труб. Вони відрізняються простотою установки і доступною вартістю. Оптимальним рішенням стане замовлення круглих труб (діаметр - 6 сантиметрів).
Фарба. Вибирати цей обробний матеріал необхідно під колір купленого профнастилу.
Саморізи.
Гравій і цемент.
Підготувавши все необхідне, можна приступати до підрахунку. Починати слід з профнастилу. Необхідно розібратися, якої висоти буде майбутнє огорожу. Треба зауважити, що сучасні листи профнастилу створюються довжиною дванадцять метрів. Таким чином, доведеться їх різати на кратне число шматків. У цьому випадку ви можете звести кількість відходів до мінімуму.


Похожие страницы:

  1. Гараж з бруса своїми руками
  2. Ворота для гаража своїми руками
  3. Двері з дерева своїми руками
  4. Двері гармошка своїми руками