Июнь 18, 2015 – 09:11

Травертин - один з найкрасивіших природних каменів. Застосовувати його в якості оздоблювального матеріалу вперше почали в Італії. Він настільки прикрашає інтер'єр, що додаткові елементи декорування не потрібні.


Камінь має кремовий відтінок, так як він відноситься до різновиду пористого вапняку, найбільшу кількість часу надає йому особливу цінність. У деяких випадках травертин в інтер'єрі використовують у натуральному вигляді, але в основному пори заповнюються безбарвним силіконом, смолою або спеціальної штукатуркою.

Ці маніпуляції жодним чином не псують красу, притаманну каменю, а навіть навпаки - підкреслюють її.

Травертин в обробці інтер'єру

Травертин в обробці інтер'єру

Для обробки приміщення камінь нарізають відповідно до бажань та уподобань замовника. Він має різні форми і розміри. Фахівці з оздоблення інтер'єрів рекомендують не використовувати занадто великі плити, так як можливе утворення тріщини на камені, адже матеріал дуже крихкий і делікатний.

При монтажі на стіну в якості клейової основи використовується білий цемент. Використання будь-яких інших відтінків може призвести до зміни кольору каменю.

Травертин в обробці інтер'єру

Звичайний колір травертину створює в інтер'єрі особливу атмосферу. Створюється відчуття спокою, тепла і затишку, так як його колірна гамма представлена пастельними тонами.

Завдяки тому, що природний матеріал володіє високим рівнем вологостійкості, він найбільш популярний при обробці ванних кімнат, басейнів, лазень, терас, веранд. Так само його особливістю є теплоізоляція. В обробці підлоги навколо басейну він є одним з найкращих рішень, так як не провокує відчуття холодного покриття. Цим же ефектом володіє мармур.

Травертин в обробці інтер'єру

Завдяки тому, що травертин БКЛ Стоун має пористу структуру, його широко використовують у будівництві, а саме в кладці стін, а не в їх декоруванні.

Застосування матеріалу в будівництві почалося ще в стародавні часи. Архітектурні споруди з цього каменю, збереглися і в наші дні. А ось в якості оздоблення інтер'єру, травертин почали використовувати відносно недавно, лише в минулому столітті.

Травертин в обробці інтер'єру

Першими травертин в якості обробки отримали станції метро, а так само фасади будинків. В даний час травертин широко використовується при внутрішній обробці інтер'єрів, як житлових, так і офісних приміщень.

В основному оздоблення інтер'єрів травертином здійснюється за допомогою плитки, яка виготовляється на заводі. Матеріал видобувається в різних родовищах, тому йому притаманні різноманітні кольори, візерунки, структура. Травертин в обробці інтер'єру може бути представлений як в обробленому, так і в необробленому вигляді.

При обробці підлоги найчастіше застосовують необроблену плитку. Її шліфування відбувається тільки після того, як плити укладені на основу. Завдяки цьому створюється ілюзія цілісного без шовного покриття.


Похожие страницы:

  1. Повітряне опалення будинку
  2. Игра Кости в онлайн казино
  3. Будівництво невеликого будинку