Фундамент монолітна плита своїми руками

Декабрь 8, 2014 – 03:16

Самим скрутним при будівництві монолітного фундаменту, є етап проведення розрахунку підстави.Для того щоб майбутній будинок мав надійне і міцне підстава, при розрахунках враховуються такі параметри:

 

• Висота майбутнього будинку.

 

• Товщина стін.

 

• Рівень грунтових вод.

 

• Глибина промерзання.

 

• Характер грунту.

 

На довговічність та експлуатаційні характеристики споруджуваного будови впливає армування монолітного фундаменту, гідроізоляція, правильний бетонний розчин і опалубочная конструкція.

 

Монолітний фундамент і його види

 

Стрічковий - виготовляється у формі залізобетонної смуги, по периметру всього будинку.При монтажі стрічковий фундамент має мале заглиблення, одержувана конструкція є жорсткою горизонтальній основою для будівництва на рухливих грунтах легких дерев'яних будинків з колоди і бруса.Заглиблений стрічковий фундамент використовується як основа для будівництва важких кам'яних будинків.Такий варіант вибирається за наявності цокольного поверху, гаража або підвалу.

 

Столбчатий - така конструкція включає використання стовпів.Опори встановлюються по кутах, на перетинах стін і на ділянках з збільшеним навантаженням.Відстань між опорами прокидається грубозернистим піском або щебенем, і заливається залізобетоном або бетоном.Такий варіант монолітного фундаменту використовується для легких будов.

 

Фундамент монолітна плита - використовується при будівництві, на сильно рухомому грунті.Фундамент виконаний одним цілим, і більша його площа опори рівномірно розподіляє навантаження.

 

«Підошва» несучої конструкції - її параметри

 

На цьому етапі, важливо правильно провести, розрахунки площі під «підошву».Визначаючись з типом монолітного фундаменту, слід враховувати приблизну навантаження від майбутньої будови і силу опору грунту (такі дані необхідно враховувати, при будь-якому будівництві, навіть ладу альтанку на дачі).

 

Варіанти підстав, залежно від грунту:

 

• Коли грунт має малу або середню ступінь пучістості, і практично не схильний руху, то необхідно використовувати стрічкове підстава.Такий тип конструкції найбільш актуальний, коли встановлюється монолітний фундамент з підвалом або в будинку буде цокольний поверх.

  Фундамент монолитная плита

Источник: xn--80ac1bcbgb9aa.xn--p1ai

Похожие страницы:

  1. Будівництво Фундамента під Будинок Своїми Руками
  2. Будівництво Фундамента Своїми Руками
  3. Будівництво Фундамента Будинки Своїми Руками