Октябрь 26, 2014 – 08:30

Косметичний ремонт - універсальний спосіб освіжити й обновити інтер'єр приміщення. Організувати процес можна двома способами: або залучити до виконання робіт професіоналів, або, засукавши рукави, самостійно осягати ази будівельного майстерності та дизайну.


Перший варіант, безумовно, краще, оскільки ви гарантовано реалізуєте всі ваші задуми. Єдина обставина, яка може дещо затьмарити настільки райдужні перспективи - вартість ремонту. Втім, при недостатній кількості коштів завжди можна скористатися послугами банку, який в максимально короткий термін надасть кредит готівкою без довідок.

Другий варіант заснований на вашій повній самостійності. Безперечно, це набагато економніше, але доведеться пожертвувати і силами, і часом. Причому не виключений ризик того, що щось може піти не так, як задумано. Але якщо труднощі вас не лякають, то можна сміливо приступати до реалізації задуманого.

Насамперед, необхідно детально обдумати дизайн майбутнього приміщення, розрахувати кількість необхідного матеріалу, зробити його закупівлю. Вибір оздоблювальних матеріалів для стін залежить від особистих переваг, проте у всі часи досить креативно виглядала розпис стін. Існує кілька методик її проведення. Найголовніше попередньо якісно підготувати поверхню. Вона повинна бути ідеально рівною і добре оштукатуреній.

Якщо передбачається розписувати стіни восковими або масляними або акриловими фарбами, то попередньо на стіну наноситься начерк майбутнього малюнка олівцем.

Чудово виглядає техніка сграфитто, коли стіна покривається чорною грунтовкою, поверх якого наноситься грунтовка білого кольору, яка після зіскоблюється з прокресленим лініям малюнка.
Гранично просто наносити малюнок на вініл, причому виглядає така розпис дуже незвично.

Завершальним етапом розпису стін повинен стати процес нанесення на стіну лаку, який збереже ваше творіння на довгі роки.


Похожие страницы:

  1. Как построить дом из бетона
  2. Заміна склопакетів
  3. Как построить дом из бетона
  4. СИАЛІС де придбати?
  5. Сітка проти москітів