Як зробити альтанку для дачі з полікарбонату своїми руками?

Март 1, 2015 – 12:04

На заміській садибі обов'язково повинен бути затишний куточок, де на свіжому повітрі можна зібратися всією сім'єю або запросити друзів на недільний пікнік.

 

Кращим варіантом річної зони відпочинку є альтанка - легке споруда, в якій за столом комфортно розмістяться 5-6 чоловік і ще залишиться місце для мангала або барбекю.

 

Вибір конструкцій літніх альтанок дуже великий, але найбільш простим і недорогим рішенням є споруда, в якій використовується стільниковий полікарбонат.

 

Цей матеріал вирішує два найважчих для домашнього майстра питання: з чого зробити світлопрозору покрівлю, недорогу і надійну?

 

Будується садова альтанка з полікарбонату швидко і просто, якщо заздалегідь були враховані і прораховані всі стадії її виготовлення.

 

Першим кроком, попереднім будівництву, є вибір варіанта конструкції.Зупинимося на ньому докладніше, щоб не упустити найцікавіші знахідки та розробки.

 

комбінуючий полікарбонату з іншими будівельними матеріалами ідеальна, тому він відмінно виглядає з деревиною і металом, з каменем і цеглою.Тут все залежить тільки від смаку власника садиби і бюджету, який він готовий виділити на спорудження садової альтанки.

 

Альтанка-бочка

 

Це найбільш популярний бюджетний варіант, тому що тут лист полікарбонату одночасно виконує функцію покрівлі і стін, надійно прикриваючи спини сидять в альтанці від вітру і дощу.

 

За рівнем естетики така альтанка з металу і полікарбонату знаходиться на одному з перших місць в неофіційному рейтингу дачників.Красивий вигин полікарбонату надає їй сучасний вигляд і спрощує процес будівництва.

 

Всі роботи зводяться до виготовлення металевого каркаса, після чого залишається закріпити на ньому цілий лист стільникового полікарбонату.При цьому різка полотна і герметизація стиків не потрібно.

 

Довжини і ширини стандартного аркуша (6х2.1 метра) в більшості випадків виявляється цілком достатньо для розміщення двох лавок і обіднього столу.Якщо ж вам хочеться розширити закриту від негоди зону для літньої печі, суміщеної з барбекю, просто додайте ще один лист, пропорційно збільшивши розміри каркаса.


Источник: greensector.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Альтанки Своїми Руками
  2. Будівництво Альтанки Своїми Руками Проекти
  3. Будівництво Альтанки Своїми Руками з Дерева
  4. Будівництво Альтанки Своїми Руками Відео