Февраль 18, 2015 – 14:31

Будинки та квартири, які мають два і більше поверхи вимагають обов'язкової наявності сходів. Однак вибір їх конструкції, а також місця під них часто викликає деякі труднощі. Тим більше, коли житло не відрізняється просторими приміщеннями.


Відмінним рішенням в таких ситуаціях є встановлення сходів, яка має гвинтову конструкцію.

Переваги

Така конструкція має здатність візуально «піднімати» стеля. Крім того, вони не займають велику площу, при бажанні їх можна розмістити лише на 2 кв. м. Ці сходи можна розташувати в кутовій частині приміщення, так і посередині кімнати.

Конструкція гвинтових сходів

Їх вартість відносно невелика. У споживача є можливість зупинити свій вибір як на вже готової конструкції в інтернет магазин дерев'яних сходів, так і оформити замовлення на виготовлення за індивідуальним ескізом.

Конструкція гвинтових сходів

Що стосується першого варіанту, це допоможе значно скоротити грошові витрати. А другий варіант хороший тим, що існує можливість максимально врахувати особливості приміщення і найбільш гармонійно вписати гвинтові сходи в загальну картину інтер'єру.

Конструкція гвинтових сходів

Роботи по збиранню, обробці матеріалів і монтажу гвинтових сходів, на відміну від інших видів, що не вимагає витрат великої кількості часу і сил.

Конструкція гвинтових сходів

Перила

Перила в конструкції гвинтових сходів відіграють важливу роль. Вони можуть виготовлятися з різних матеріалів, в залежності від стилю інтер'єру. Найбільш поширеними матеріалами є: скло, деревина, нержавіюча сталь, алюміній, полімерні матеріали.

Конструкція гвинтових сходів

✔ Для інтер'єру, виконаного в стилі «кантрі», чудово підійдуть дерев'яні конструкції гвинтових сходів. Вони вирізняються природною красою, надійністю і довговічністю.

✔ Для стилю «техно» або «хай-тек» характерна наявність хромованих деталей і різнобарвною підсвічування ступенів.

✔ А поручні, сходи і стійки, виготовлені зі скла додадуть елемент конструкції невагомості та вишуканості.

✔ В інтер'єр, виконаний в стилі «модерн», відмінно впишеться ковані гвинтові сходи.

Конструкція гвинтових сходів

Грамотно підібраний правильно встановлена якісна гвинтові сходи буде доповненням інтер'єру будь-якого приміщення. Вона додасть йому елемент закінченості, а також буде сприяти створенню комфортної і затишної обстановки в оселі.

При виборі гвинтових сходів рекомендовано орієнтуватися на стиль інтер'єру, а також врахувати особисті смакові уподобання.


Похожие страницы:

  1. Конструкція Дахи Своїми Руками
  2. Как обустроить детскую
  3. Концепція сучасного ремонту
  4. Как купить голоса в Интернете?
  5. Пластиковые водостоки