Ноябрь 3, 2014 – 13:02

Так, спорудити у своєму саду водні об'єкти - це завдання не проста, вона вимагає не тільки часу і сил, але і солідних фінансових вкладень. Зате захват рідних і близьких, власне задоволення від релаксації і відпочинку - це те, що не можна купити ні за які гроші. Дивитися на плавний рух водної гладі, на яскраву веселку, легкі бризки, слухати дзюрчання струмка - що може бути краще.


Що стосується прибирання водойми, то вона має на увазі під собою збір листя, ряски, дрібних водоростей, а також інших рослин. Зробити це не складно, та й взагалі - це дуже приємний процес. Це практично також просто, як і прибирати кухонні мийки Florentina, тільки принцип трішки інший.

Якщо водойма був побудований якісно, професійно, правильно спроектований, а також за правильною технологією заселений як рибками, так і рослинами, то в ньому неодмінно є система фільтрації, яка очищує воду, а значить, догляд не буде занадто обтяжливим. У більшості випадків єдиною проблемою є швидке поява великої кількості водоростей. Чим менше за розмірами штучний ставок, тим більше ймовірність того, що вода в ньому помутніє і зацвіте. Однак не варто думати, що з великими водоймами зовсім не буде клопоту, за ними також необхідно регулярно доглядати.

Є чимало різних технічних систем, з допомогою яких можна відфільтрувати і очистити воду, і для кожної водойми можна підібрати оптимальний варіант. До речі, існує не тільки механічна чистка, але і хімічна, а також біологічна, під час якої використовуються ультрафіолетові випромінювачі. Однієї із самих нових технологій, є водний «пилосос», він може зібрати навіть екскременти риб, мертві рослини і водорості, помістивши все це в свій бак об'ємом 30 літрів.


Похожие страницы:

  1. Диплом о высшем образовании
  2. Дизайн штор от компании Инсайт
  3. Регулювання пластикових вікон