Оздоблення лазні своїми руками: працюємо майстерно

Ноябрь 14, 2014 – 22:54

Отделка бани своими руками: работаем мастерски Зміст  
Баня - це розкіш, яку може дозволити собі далеко не кожен, але якщо ви один з них, тоді ця стаття для вас.Поговоримо про те, як проходить процес обшивки лазні і які матеріали підійдуть для цього.Що краще використовувати для обробки парилки, і які меблі вибрати.

Власники приватних будинків знайомі з усіма перевагами, які надає власна лазня.У будь-який вечір, але частіше в суботній, можна розслабитися і попаритися в своє задоволення. Отделка бани своими руками: работаем мастерски Однак, цьому передує досить тривалий і складний процес будівництва лазні.

Сьогодні така процедура, як купівля дипломів дає можливість отримати роботу своєї мрії, при цьому не прикладаючи особливих зусиль.

Говорячи про внутрішні роботах, можна згадати процеси внутрішньої обробки лазні, обшивку стін зовні, установку меблів, обробку фундаменту і ще багато іншого. Для зручності можна розділити оздоблювальні роботи на дві категорії:

   
 • внутрішні;
 •  
 • зовнішні.
 •  

Кожна категорія включає додаткові етапи.Наприклад, в процесі внутрішньої обробки виконуються роботи над підлогою, стінами, стелею, а також в парильні, мийному відділенні і ін

Внутрішнє оздоблення лазні

Отделка бани своими руками: работаем мастерски Оздоблення лазні - це один з найбільш поширених питань.І не дивно, адже неправильно підібраний матеріал може звести нанівець усі зусилля.Фахівцями визнано, що найбільш оптимальний, відповідним матеріалом для внутрішньої обробки лазні є дерево.

Його можна часто зустріти, коли робиться, так як воно прекрасно виглядає в будь-якому інтер'єрі.Не виключенням є і баня. У даному випадку використовуються стругані дошки з пазами або без.З нього також виготовляється стелю, лавки і лавки. Їх кількість підбирається, виходячи з розмірів парилки.

Отделка бани своими руками: работаем мастерски Так як парилка є найважливішим приміщенням лазні, поговоримо про нього детальніше.

Оздоблення парилки

Основні роботи з облицювання парної діляться на два види:

   
 • роботи з теплоізоляції;
 •  
 • додання естетичного вигляду.
 •  

Для обробки парної використовують різні види деревини.Краще підходять дошки, виготовлені з листяних порід. Так як вони менш чутливі до перепадів температури і підвищеної вологості.

Дошки з берези часто замінюють сосновими, так як вони дешевші.Якщо у вас обмежений бюджет, тоді, звичайно, такий варіант можливий, головне переконатися в тому, що вони не мають смоляних кишень, сучків і інших дефектів, які під впливом високих температур почнуть виділяти отруйні смоли.


Источник: newstroy.com.ua

Похожие страницы:

 1. Будівництво Лазні з Колоди Своїми Руками
 2. Будівництво Лазні з Басейном Своїми Руками
 3. Будівництво Лазні з шлакоблоків Своїми Руками
 4. Будівництво та Оздоблення Бані Своїми Руками