Апрель 10, 2015 – 10:20

Головне завдання приміщень, призначених для прийому їжі, у всі часи полягала в тому, щоб зібрати близьких разом, тому в них розташовувалася відповідна меблі для кухні. Вже в Древній Греції слово «трапеза» позначався і стіл, і їжа одночасно.


Кухонні гарнітури і сьогодні не втратили здатність об'єднувати людей. Деякі з них настільки привабливі з точки зору дизайну, що викликають величезне бажання завжди приймати їжу вдома в красивій і затишній обстановці.

Додасть комфорт будь-якому приміщенню також якісна м'які меблі новосибірськ, як і інші міста може запропонувати масу варіантів для вашого будинку.

Меблі для кухні

Варіанти кухонних столів і стільців, які пропонують сучасні виробники, відрізняються величезною різноманітністю. Звичайно, стіл повинен відповідати інтер'єру кухні або їдальні, щоб не здаватися недоречним предметом, а, навпаки, викликати відчуття гармонії і повного порядку.

Є кілька основних критеріїв, які допоможуть вибрати ідеальний кухонний стіл:

• Розмір. Мабуть, це один з головних параметрів меблів для трапези. Бажано, щоб стіл залишав можливість для проходу шириною не менше 95 сантиметрів. В цьому випадку залишиться достатньо вільного місця навіть за умови того, що за столом хтось сидить.

Меблі для кухні

• Форма відіграє провідну роль при виборі меблів для маленьких кухонь. Якщо приміщення вузьке, то один варіант - прямокутний стіл, розташований уздовж стіни. Причому чим вже і довше він буде, тим більше простору залишиться для переміщень. Якщо квадратна кухня, то в неї чудово впишеться круглий стіл, який здатний вміщати велику кількість людей.

Меблі для кухні

• Матеріал, з якого в даний час виготовляються столи, може бути будь-яким, у тому числі використовується традиційна деревина, скло, хромований метал, їх комбінації. Головним тут є покриття і кріплення деталей. Хороша кухонна меблі новосибірськ може похвалитися такою в своїх магазинах, стійко стоїть на ніжках. А стільниця не вбирає вологу і не покривається вм'ятинами від легкого дотику виделок і ножів.

Меблі для кухні

• Декор. Цей параметр відповідає за зовнішню єдність кухні і меблів. Вибираючи дизайн до душі, варто все-таки звертати увагу і на практичну сторону питання. Приміром, скляні і керамічні елементи на стільниці простіше чистити, ніж дерево, до того ж їх не можна зіпсувати гарячими сковородами і каструлями.

Меблі для кухні

В інтернет-магазинах завжди можна придбати меблі для кухні від економ до екстра класу за вигідною ціною. Всі представлені елементи інтер'єру повністю відповідають критеріям хорошою кухонних меблів, яка покликана відродити традицію спільних сніданків, обідів і вечерь в одній родині.


Похожие страницы:

  1. Из чего сделана мебель для кухни?
  2. Як вибрати глухі двері для сауни
  3. Выбор плитки для кухни