Февраль 11, 2015 – 08:51

Якщо було прийнято рішення укласти хвильовий шифер самостійно, без сторонньої допомоги, тоді спочатку потрібно подбати про систему водостоку. Якщо немає можливості нею зайнятися, тоді це можна зробити трохи пізніше. Тільки необхідно врахувати, що в подальшому цей процес буде набагато складніше.


Перед тим, як почати укладати хвильовий шифер, необхідно встановити обрешітку. Для економного варіанту застосовується укладання брусів на відстані 50 см. Важливо стежити, щоб краї шиферу при укладанні не потрапили в повітряний проміжок, що утворюється між листами обрешітки.

Після того, як лати буде готова, потрібно укласти руберойд і цим самим підвищити рівень теплоізоляції. Тільки після цих процедур приступають до укладання хвильового шиферу. Щоб його правильно укласти застосовують два популярних способу укладання. У першому випадку укладання здійснюється способом поєднання хвильового краї, а в другому - методом установки зміщень.
В основному використовується перший метод, так як в процесі укладки він найпростіший і не створює зайвих труднощів. До того ж частина заощаджується покрівельного матеріалу.

Щоб більш якісно прибити до решетування хвильовий шифер, потрібні спеціальні покрівельні цвяхи, що підходять для кріплення цього матеріалу. Покрівельні цвяхи прибиваються виключно по верхній стороні хвильового шифру. Це в подальшому допоможе захистити дах від проникнення дощу та іншої вологи через пробитий отвір.
При неправильному забиванні цвяха під час кріплення матеріалу може виникнути широка тріщина, що неприпустимо.


Похожие страницы:

  1. ​Як правильно викласти стіну з газобетону
  2. Как правильно установить маяки
  3. ​Як правильно класти лінолеум