Будуємо гараж своїми руками з піноблоків

Февраль 11, 2015 – 10:39

Гараж, построенный своими руками Наявність гаража дозволяє вирішити відразу кілька питань: це і своєрідна фортеця для автомобіля, і зручне місце зберігання різних предметів.Рідкісний автолюбитель відмовиться від хорошого, якісного побудованого і обробленого гаража.На сьогоднішній день будівництво гаража можливо здійснювати по декількох різними технологіями.Кожна з них, зрозуміло, має свої особливості, свої переваги і недоліки.Різні також і матеріали, що застосовуються при будівництві. Найбільш зручним, простим і доступним способом побудови є технологія, заснована на будівництві з піноблоків.

 

Осуществляются земляные работы Можна, звичайно, найняти відповідну бригаду робітників, які і займуться зведенням будівлі.Але ж найбільше задоволення приносить робота, виконана самостійно, а у випадку з будівництвом подібний варіант ще й дозволить заощадити чималу частину грошових коштів.Тому розглянемо поетапно будівництво гаража своїми руками із застосуванням як будматеріал саме піноблоків.

 

Будемо будувати ось такий гараж:

Етап 1. Розробка проекту

 

Проект являє собою основу, то, без чого починається жодне будівництво.У випадку з гаражем зовсім не обов'язково готувати величезний набір креслень, промальованих на міліметрівці з дотриманням всіх правил креслення.Навіть схематичний начерк з описом всіх необхідних елементів підійде.Просто проект має бути, а в якому саме вигляді, вирішувати вам.

 

Для яких цілей служить проект?

 
     
  1. По-перше, при його розробці мають бути враховані завдання, заради яких гараж будується.Тобто важливо визначитися, чи стане гараж тільки місцем зберігання автомобіля чи, може, знадобиться і оглядова яма.Все це повинно знайти відображення в проекті.
  2.  
  3. По-друге, проект гаража повинен відображати розміри майбутньої споруди.Конкретні цифри визначаються виходячи з особливостей площі, на якій передбачається розмістити гараж, і з тих завдань, про які ми щойно говорили.
  4.  

Источник: www.it-nv.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Лазні Своїми Руками з Блоків
  2. Будівництво Гаража Своїми Руками
  3. Будівництво Гаража Своїми Руками Відео
  4. Будівництво Гаража Своїми Руками Фото