Декабрь 26, 2014 – 15:24

Вхіднi дверi для лазнi дуже часто виготовляються з спрямованої фільонки товщиною не більше 5 див. Якщо цього матеріалу немає під рукою, можна використовувати будь-які дошки незалежно від їх товщини. Банна двері повинна бути надійно утеплений бажано тим же матеріалом, що і підлога. Щоб закріпити саму фільонку необхідно ретельно підбирати пази і гребені. Таке кріплення може виконуватися з одного або відразу декількох сторін. Фільонки також можна вставити в раму, після чого цю конструкцію встановлюють в обв'язці. Такий крок дозволить зробити банні двері більш сучасними і незвичайними.


Зазвичай з фільонки роблять спеціальні дерев'яні щити. Після цього щити обстругивают і вирізують за розміром дверного отвору. Фільонка повинна бути проведена на невеликій відстані від пазів, оскільки існує ймовірність того, що через деякий час двері почне зсихатися. Щоб оббити подібну двері можна використовувати невеликі застругані бруски. Крім усього іншого, при бажанні подібні двері можна склити, але для цього потрібно дуже ретельно дотримуватися технологію і всі розміри.

Сучасні матеріали для наповнення дверей

У наш час серед сучасних матеріалів для наповнення дверей виділяється пластик і деякі види скла. Конструкції з таких матеріалів не потребують особливого догляду і здатні протистояти високим температурам. Крім усього іншого такі конструкції можуть бути виконані в різних колірних відтінках, з різними малюнками і варіантами опорядження. Проте їх істотний мінус в тому, що вони виділяють речовини, які здатні заподіяти шкоду здоров'ю людини. Крім усього іншого, такі двері практично неможливо виготовити самостійно. Не дивно, що багато хто власники лазень замовляють такі конструкції, мабуть, це вигідно лише тим, що можна самому підібрати їх колір, форму і комплектацію. Завжди потрібно пам'ятати про те, що незалежно від виду банних дверей, всі вони потребують ретельної обробці антисептиками та іншими сумішами, які служать для захисту деревини.

Що стосується монтажу дверей, то не варто забувати, що будь-яка така конструкція з часом осідає. Щоб уникнути незручностей, пов'язаних з цим негативним явищем, між коробкою і дверима слід залишати зазор в декілька сантиметрів, який завжди можна закласти утеплювачем. Ось, мабуть, і все, що потрібно знати про вхідних дверях для лазні.


Похожие страницы:

  1. Кредитование онлайн
  2. Бетонні підлоги
  3. СИАЛІС де придбати?