Ноябрь 20, 2014 – 23:50

Строительство бытовки своими руками В статті висвітлюються основні моменти в будівництві битовки своїми руками.Коротко розказано про створення проекту майбутнього будиночка і необхідних будматеріалах.

 

Для доброго господаря, приватний ділянка - це місце для постійної будівництва.Часто, для зведення будинку, сараю і т. д. доводиться звертатися за послугами до будівельників. Крім того ділянку необхідно охороняти.Але де ж жити під час будівництва? Один з можливих виходів - зведення маленького будиночка - побутівки.Для побутівки не обов'язково будувати фундамент, як для теплиці.

 

Проект майбутнього будиночка-побутівки

 

Пошаговая инструкция о строительстве бытовки На невеликій ділянці можна з легкістю обладнати місце для проживання двох будівельників або охоронця.Для цього створюється простий проект каркасного будинку на палях, площею 4, 4 * 3, 4 метра.Висота стель в битовки - 2, 4 метри. Для здешевлення споруди, її пожно розмістити у куті ділянки таким чином, щоб бічна і торцева сторона битовки стали заміною забору.Після будівництва битовки, можна вже визначаться будувати найдешевший будинок або, наприклад, будинок з бруса.

 

Вхід в будиночок планується з вулиці. При цьому, відкриваючи двері, спершу потрапляєш в невеликий тамбур 1, 46 * 1, 13 метра.Такого розміру приміщення вистачить для того, щоб залишити верхній одяг і взуття.Організувати тамбур слід так, щоб в ровень з ним знаходився санвузол.Тим самим зберігається найбільший простір в житловій кімнаті. Розмір битовки буде приблизно такою ж як тераса біля будинку.

 

Пол санвузла укладають плиткою. У центрі кімнати роблять зливний отвір, тому площині монтуються з невеликим ухилом до центру.Стіни і стеля обшивають пластиковими панелями. Санвузол являє собою систему 3 в 1, тобто там повинна матися раковина, унітаз і душ з гнучким шлангом.Для зручності можна організувати підведення води до будиночка в літній час.Для можливості її підігріву, в битовку встановлюють проточно-накопичувальний водонагрівач.Після закінчення будівництва будинку, у дворі обов'язково потрібно побудувати навіс для машини.


Источник: brusdlyadachi.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Садовій Альтанки Своїми Руками
  2. Будівництво Дачній Альтанки Своїми Руками
  3. Будівництво Побутовки Своїми Руками
  4. Будівництво каркасних Побутовки Своїми Руками