Будуємо монолітний фундамент своїми руками

Октябрь 24, 2014 – 17:25

Монолитный фундамент своими рукамиПо суті, монолітна несуча конструкція - це спеціальна плита, яка кладеться під весь будинок.Дане підставу дійсно залишає далеко позаду іншої широко поширений варіант, який називається мелкозаглубленние стрічка.

 

Проте, стрічкові основи користуються набагато більшою популярністю.Чому?

 

Плита вельми трудомістка в плані будівництва і вимагає набагато більше фінансових витрат.Пояснюється це підвищеною витратою бетонної суміші, арматури та інших матеріалів.

 

Вихідні дані для будівництва підстави

 

Монолітний фундамент буває ребристим і плоским.Підстави з ребрами ефективніше захищають споруду від обдимання і різноманітних навантажень.У зв'язку з трудомісткістю робіт часто потрібно спочатку залити бетонною сумішшю ребра.

 

Конструктивно вони нагадують стрічковий моноліт, обладнаний перемичками.Саму плиту ставлять зверху. Міжреберні простір засипається піском або гравійно-піщаною сумішшю.

 

Щоб звести фундамент монолітна плита своїми руками, ми вирішили взяти споруду невеликої маси, яка зроблена з газового силікату.Товщина плитній основи - 25 см. Армування - двошарове. Арматурні вироби - 14-е прути, виготовлені у вигляді сітки.Крок - 20 см.

 

Наведений варіант відмінно справляється з різноманітними навантаженнями і розподіляє їх за відповідною поверхні.Він добре підходить для грунтів зі слабкою несучою здатністю. Виходить, ми будемо робити незаглиблений плиту.Під такою основою треба облаштувати теплоізоляцію. Особливо це стосується будівель, що не опалюються постійно, а від випадку до випадку.

 

Попередньо теплоізольованою і гідрозащіщенную плиту допускається використовувати для створення так званого «чорного підлоги».Але важливо пам'ятати про нестачу. Йдеться про високу вартість. Втім, навряд чи ви збираєтеся економити на конструкції, безпосередньо впливає на довговічність споруди.Це з багатьох причин недоцільно.

 

Починаємо працювати

 

Вистачить слів, прийшла пора зайнятися монолітним фундаментом своїми руками, щоб надовго вирішити проблему з несучою конструкцією.Почали ми з підготовки основи під майбутню систему. Дані роботи включають вирівнювання земельної ділянки, підсипку потрібного виду грунту з подальшим утрамбовкой.Далі настає черга розмітки, після чого викопується яма глибиною 0, 3 м.

 

Забираємо грунт і влаштовуємо, як кажуть будівельники, «корито».Туди кладемо геотекстиль, щільність якого становить 200 г/м2. Навіщо використовувати цей матеріал? Насамперед, для утримання подушки з піску і щебеню.Прошарок він дотримає, а ось надлишки вологи відведе.


Источник: ves-fundament.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво пальових фундаментів Своїми Руками
  2. Будівництво стрічкового фундаменту Своїми Руками
  3. Будівництво стовпчастого фундаменту Своїми Руками
  4. Будівництво дачного туалету Своїми Руками
  5. Будівництво Дерев'яного Туалету Своїми Руками