Январь 3, 2015 – 08:09

Тільки такий виріб як дошка підлоги з ясена американського може створити відчуття натурального тепла під ногами. Її зовнішній вигляд і приємний аромат доповнить затишну обстановку будь-якого будинку. Залежно від породи дерева дошка підлоги має свою неповторну структуру, яку можна підкреслити за допомогою високоякісного лакофарбового покриття.


Зазвичай дошку виготовляють із хвойних порід деревини, адже її вартість у порівнянні з листяними породами, істотно нижче. Однак якщо ви вибрали дошку підлоги з ясена американського, можна не сумніватися, що такий виріб прослужить не одне десятиліття. При цьому вам не знадобиться докладати якихось особливих зусиль по обробці продукції. Варто також відзначити, що американський ясен слабо реагує на зміни вологості.

Як би там не було, для будь дошки підлоги обов'язковою процедурою є попередня просушування дерева, завдяки якій можна уникнути деформації статевого покриття в подальшому. Американський ясен в цьому плані, звичайно ж, не виняток. Монтаж дошки підлоги з ясена американського в заміському будинку істотно поліпшить його інтер'єр і додасть житлу особливу аристократичність і вишуканість. На сьогоднішній день установка статевих дощок займає небагато часу.

Крім того, цей процес полегшується за рахунок наявності спеціальних подовжніх пазів і точної форми кожної дошки. Настил дошки підлоги з американського ясена потрібно робити не тільки з застосуванням спеціального клею, але і зміцнюючи їх за допомогою саморізів, які роблять підлогу більш довговічним і міцним. Дошка підлоги з масиву американського ясена являє собою покриття для справжніх цінителів якостей і комфорту. В нашій країні цей матеріал став особливо популярним в останні роки. Незважаючи на чималу вартість, виріб знайшов свого покупця в Росії, а маса позитивних відгуків навіює думка, що американський ясен заслуговує уваги і поваги.

Цікаво, що свої ефектні зовнішні якості дошка підлоги з американського ясена набуває саме за рахунок вихідного матеріалу. Така деревина характеризується сірим кольором з рожевим або жовтуватим відтінком. Малюнок має обриси смуг, структура чітко виражена. Вироби з американського ясена міцні, солідний і гармонійно вписуються в будь-яке приміщення.

За своєю твердості статеву дошку з ясеня американського можна порівняти з аналогом з дуба, але ясень має кращу еластичністю. Це дерево відмінно обробляється механічно, але висушування ясена потрібно проводити довго і дуже ретельно, щоб уникнути виникнення тріщин. Просушений під паром ясен здобуває неймовірну міцність, але зазначимо, що він як і раніше чутливий до змін вологості і температурного режиму. Виріб необхідно обробляти захисними складами. Після проведення такої обробки дошка підлоги з американського ясена буде довгі роки радувати своїх господарів бездоганним зовнішнім виглядом.

Потрібно також підкреслити, що в Росії найпопулярнішим вважається ясен світлих тонів. Пол з такого дерева дозволяє створити враження збільшення простору кімнати. При цьому світла дошка з ясена буде чудово виглядати з аксесуарами та меблями будь-яких кольорів.

Самою міцною і надійною вважається дошка підлоги з ясена американського, товщина якої становить 45 міліметрів. Такий виріб точно прослужить не одне десятиліття. Статева дошка з американського ясена відрізняється надійністю, вона не піддається скрипам і «гулянню» при ходінні. Це високоякісний виріб без сумнівів порадує будь-якого господаря!


Похожие страницы:

  1. Бетонні блоки для фундаменту
  2. Создание слов из слова. Генератор слов
  3. Как построить гараж своими руками
  4. Стяжка підлоги насухо власноруч
  5. Бетонні блоки для фундаменту
  6. Паркетные полы: классика жанра