Июнь 18, 2015 – 09:15

Що таке будівельний тендер? Загальними словами – це торги, на яких замовник вибирає оптимально відповідну йому компанію-виконавця.


Причому мова може йти про ремонтно-оздоблювальних роботах, зведенні житлових будівель та капітальних споруд, постачання будівельних матеріалів, складання проектів і кошторисів.


В якості замовника, проводить будівельні тендери, може виступати не тільки держструктура (близько 30%всіх укладених угод), але і комерційна організація (до 70% успішно проведених тендерів).

Хто може взяти участь у будівельному тендері?

Основна вимога, яким повинні відповідати претенденти – наявність допусків СРО. В них детально перераховані роботи, виконанням яких займається компанія. Обов'язкова умова – великий досвід роботи в будівельній галузі.

Вартість споруд, введених учасником тендеру в експлуатацію, повинна становити мінімум 25% від загальної суми оголошеного тендеру.

Будівельні тендери: основні нюанси проведення

Документація, необхідна для участі в тендері

Кожен потенційний учасник повинен пройти через процедуру формування заявки, без якої неможливо потрапити на аукціон. На даному етапі відбувається заповнення таких документів:

✔ форма 2. Завдяки їй замовник і потенційний виконавець з'ясовують відповідність їх запитів до якості виконання будівельних робіт, надійності матеріалів, їх екологічності тощо;

✔ оферта або тендерну пропозицію, в якій докладно розписуються вимоги до підрядних робіт. Ця документація складається з технічної та комерційної частин. У першій представлені точні і докладні дані, що описують об'єкт будівництва (беруться з генерального плану). А комерційна частина являє собою комбінацію кошторисів, вимог до термінів проведення робіт, розрахунків можливих неустойок і т. д.

Зважаючи на складність заповнення даної фінансової документації, потенційні виконавці будівельного замовлення воліють скористатися такою послугою, як супровід тендерів. Її надають компанії, не перший рік займаються посередництвом у справі підготовки до будівельним тендерам. Їх кваліфікована допомога дозволяє прискорити процес формування потрібного пакету документів і забезпечити собі реальні шанси на отримання вигідного замовлення.

Повністю сформовану заявку подають на розгляд в тендерний комітет. При необхідності додаткового виконання проектних робіт замість електронних торгів проводиться відкритий конкурс.

Переможець отримує договір підряду на виконання повного пакету проектно-будівельних робіт.


Похожие страницы:

  1. Будівництво Тераси Своїми Руками Відео
  2. Будівництво Дахи Своїми Руками Креслення
  3. Будівництво Своїми Руками Фундамент