Будівництво каркасної лазні своїми руками

Февраль 14, 2015 – 10:45

Каркасная баня своими руками с крыльцом Позитивні сторони лазні за каркасною технологією.

 
   
 1. Швидке будівництво
 2.  
 3. Причому в будь-який час року
 4.  
 5. Економічність в експлуатації і зведенні
 6.  
 7. Простота в збірці
 8.  
 9. Відсутня усадка
 10.  
 11. Оздоблення якими матеріалами
 12.  
 

Якщо порівняти класичну дерев'яну лазню з каркасною, то можна зробити висновок у тому, що за каркасною технологією лазня більш економічна.Sobrato Своїми руками Таку ванна не sostavit зусиль.

 

Делаем опалубку под фундамент Теплоізоляція лазні

 

Такий вид лазень вимагає хорошої теплоізоляції.Гарна теплоізоляція - а це означає, забезпечення мінімального втрати тепла і створюється потрібна нам герметичність, яка не перешкоджає хорошому повітрообміну.Утеплення зазвичай проводиться або скловолокном, або мінеральною ватою.Рекомендовано і перевірено часом, що утеплювати баню краще скловолокном, так як теплопровідність у скловолокна в три рази менше, ніж у деревного матеріалу. Каркасная баня в процессе стройки Це дійсно найкращий теплоізоляційний матеріал.Так як лазня швидко прогрівається і добре утримує тепло, а значить можна зробити висновок, що забезпечується серйозна економія на опалення і часу.Коефіцієнт простої дерев'яної стіни приблизно дорівнює в межах 0, 13-0, 15, а більш сучасних матеріалів теплоізоляції вище - 0, 03-0, 04.Каркасна лазня на відміну від лазні з цегли має дуже низьку теплопровідність, це важливо для організації парної, а значить, зберігається більше тепла.

 

Paroizolâciâ в karkasnoj бич

 

Обивка внутри бани деревом Задається питання. Як же побудувати каркасну лазню і уникнути конденсату при застосуванні парній взимку?

 

Проекти зобов'язані передбачити якісну пароізоляцію.Так як утворився конденсат буде наносити величезної шкоди конструкції.Для того щоб уникнути цієї біди необхідно при зведенні лазні заздалегідь подбає про гарну пароізоляції.Власними руками баню рекомендується використовувати такі теплоізоляційні матеріали як: руберойд, пергамін або плівки пароізоляції. Каркасная баня готовая к применению Всі види пароізоляції укладаються між утеплювачем і внутрішньою обшивкою парного приміщення.

 

Ітака Розглянемо Проходження зведення лазні.Я Будуємо скелет ванну.

 

при створенні obâzatelno необхідну prosušennaâ хорошу деревину.Наприклад: модрина, осика, липа, породи, які мають дуже низьку теплопровідність і надовго зберігають такий же зовнішній і внутрішній вигляд лазні, який був при початковому будівництві.При будові стін застосовують дошки товщиною 25-30 мм. Обшивку парної, можливо, використовувати дошки з сосни і модрини.Для внутрішньої будь-яку іншу породу. Вагонка повинна бути вищого сорту.При внутрішньої обробки дошки розташовують по вертикалі. Підганяють один до одного, виробляють вибір на чверть, або в паз.


Источник: 24banya.ru

Похожие страницы:

 1. Будівництво Цегляної Бані Своїми Руками
 2. Будівництво Печі для Бані Своїми Руками
 3. Будівництво Вимощення Своїми Руками