Декабрь 23, 2014 – 16:33

Коли міський житель починає подумувати над питанням приєднання лоджії до квартири, перед ним постає дуже важливе питання, як правильно провести утеплення лоджії. Фахівці запевняють, що це простіше, ніж утеплювати балкон, адже лоджія - це практично готова кімната зі стінами, товстим підлогою і стелею. По суті, це ніша, огороджена несучими конструкціями. Тому процес утеплення повинен пройти за сценарієм з низькими витратами, як тимчасових, так і фінансових.


Отже, з чого починається процес. В першу чергу проводиться скління. Для цього, як вважають багато фахівців, добре підійдуть пластикові вікна з двокамерним склопакетом і багатокамерним профілем (мінімум з трьох). Саме така конструкція може протистояти низьких температур взимку. З цим проблем не буде, тому що на ринку сьогодні можна знайти велику кількість компаній, які займаються виготовленням і установкою пластикових вікон.

Наступний етап - вибір теплоізоляційного матеріалу для утеплення стін, підлоги та стелі. Різноманіття утеплювачів, представлених на сучасному ринку будівельних матеріалів, що дає можливість вибрати необхідний за ціною, якістю і способу укладання. Тобто, знайти сьогодні оптимальний варіант - не проблема.

Тут же хотілося б поговорити про таке утеплювачі, як піноплекс. Це плитний утеплювач з категорії спінених пінопластів. Виготовляється методом екструзії, тому його структура щільна, міцна. Піноплекс не боїться вологи, під її дією він не змінює своїх властивостей і якостей. Його щільна структура дозволяє витримувати великі механічні навантаження. Під вагою людини плити не гнуться, на них не утворюються вм'ятини, по багатьом показникам цей утеплювач перевершує багато.

Додамо, що для того щоб провести монтаж піноплекс, немає необхідності проводити установку каркаса. Кріпиться матеріал до поверхонь з допомогою спеціальних пластикових саморізів, виготовлених у вигляді грибків. Вони так і називаються - грибоподібні саморізи.

Монтаж піноплекс
В незалежності від того, куди буде укладатися піноплекс, необхідно, щоб утеплювати поверхня була рівною і міцною. Наприклад, підлога. Він повинен бути вирівняний стяжкою. Потім у кожній панелі теплоізолятора просвердлюються два наскрізних отвори.

Плита встановлюється на підлогу за місцем її кріплення, через отвори робляться позначки, в яких будуть просвердлені отвори під пластикові дюбелі, куди останні вставляються. Потім плита встановлюється і кріпиться двома саморізами.

Між собою плити скріплюються замком паз-шип, тому при укладанні цей факт треба буде врахувати обов'язково. Всі інші елементи теплоізоляції монтуються за таким же принципом. Якщо якась панель повністю не може поміститися, не біда, піноплекс добре піддається обробці. Його, наприклад, можна підрізати звичайною ножівкою по металу або пилкою.

Зазори між суміжними поверхнями і утеплювачем запениваются з укладанням будівельного скотчу. До речі, якщо піноплекс був утеплений підлогу, то з цього матеріалу можна провести систему опалення «тепла підлога», так що і в цьому разі проблем немає.

Як бачите, відносно висока ціна піноплекс компенсується відсутністю решетування, гідроізоляції і паробар'єра. Плюс економія часу на сам монтажний процес.


Похожие страницы:

  1. Игра Кости в онлайн казино
  2. Ковані альтанки для дачі
  3. Травертин в дизайні будинку
  4. ​Автономні системи опалення