Як побудувати лазню з блоків своїми руками

Ноябрь 19, 2014 – 23:45

как построить баню из блоков Як побудувати лазню з блоків.

В цій статті ми розповімо як побудувати лазню з блоків.

За традицією на Русі будували лазні завжди з дерева. Це були рубані лазні з складених колод без використання цвяхів і т.п. Зараз також високо цінується дерев'яна лазня, а й дерево стало набагато дорожче.Якщо раніше можна було піти в ліс і вибрати собі з десяток рослих сосен для будівництва лазні, то зараз ви повинні будете викласти дуже кругленьку суму за те, що вам привезуть ліс не відомо якої якості. Баня з блоків своїми руками - це не казка. баня из блоков своими руками Звичайно ж, в деякому плані зараз набагато легше, так як існують фірми - підрядники, які привезуть не тільки матеріал, але і зберуть з нього чудову баньку, але це тільки якщо у вас в кишені дуже товстий гаманець.

Качественные  медицинские кровати функциональные в Киеве купить по самйо выгодной стоимости можно уже сегодня!

Все вищесказане не означає, що вам доведеться відмовитися від мрії мати власну лазню.Далі ми розповімо, як побудувати лазню з блоків, так як такий варіант буде набагато дешевше, до того ж ви зможете побудувати її самі, без залучення фахівців.

з Ітака NaCN!

баня из пенобетонных блоков  
У першому черги створити проект і Бані, kotoromu і я побудувати (див.як зробити проект лазні самому).  
У нас буде лазня з пінобетонних блоків.

Далі, почнемо підготовку до будівництва.  
Будь лазня повинна стояти на фундаменті не залежно від того, дерев'яна вона чи з бетонних блоків.Наша лазня - не виняток, тому почнемо з фундаменту, а саме з траншеї під фундамент.Робимо розмітку на ділянці, обозначіваем кути, стіни і перегородки майбутньої лазні, потім викопуємо по периметру і під перегородками траншею шириною сантиметрів 40, глибиною - сантиметрів 60.Докладніше про те, як заливати стрічковий фундамент читайте тут: як залити стрічковий фундамент.Не забудьте подбає про те, щоб у вас була можливість зливу, з цього прокладете трубу для зливу заздалегідь, інакше потім вам доведеться довбати фундамент.

Крім фундаменту під стіни необхідно також залити фундамент під піч, якщо ж ви будете ставити котел, то під нього фундамент не обов'язковий.


Источник: domoustroi.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Лазні Своїми Руками Фотозвіти
  2. Будівництво Лазні Своїми Руками з Цеглини
  3. Будівництво Гаража Своїми Руками з Блоків
  4. Будівництво Лазні Своїми Руками Дах