Октябрь 22, 2014 – 11:18

Пластикові вікна сьогодні не рідкість. У старих будинках вони з'являються завдяки зусиллям господарів квартир, а в нові їх ставлять вже на стадії будівництва. Однозначної думки про те, чи шкідливі пластикові вікна для здоров'я, немає. Це питання залишається відкритим, тому не має сенсу його зачіпати. А от подивитися на пластикові вікна з боку мешканців, з'ясувати, як вони виконують свою «роботу» цілком доречно.


Плюси пластикових вікон

Сучасні склопакети може додатково оснащувати такий елемент, як тонування вікон, замовлена в спеціалізованій організації. Це досить зручно використовувати конструкцію, обклеєну дзеркальною плівкою. У приміщення не будуть проникати яскраві промені сонця, перегріваючи повітря в житловій кімнаті. З боку вулиці буде практично не видно, що відбувається в квартирі і це позбавить мешканців від цікавих поглядів сусідів.

Якщо замінити старе дерев'яне вікно пластикове, в результаті можна отримати:
гарне оформлення вікна і підвіконня;
шумоізоляцію;
приплив повітря з вулиці, навіть коли вікно закрите (якщо встановити спеціальний припливне повітряний клапан);
можливість встановлювати вікна в режимі провітрювання або відкривати його повністю;
вільний час (миття і чищення вікон можна проводити набагато швидше);
захист від комах (москітна сітка).

Що стосується останнього пункту, то тут є ряд особливостей. Москітна сітка в таких вікнах тримається дуже неміцно (на маленьких пластикових «вушках»). Якою б безпечної та надійної вона ні здавалася, це тільки видимість. Тому якщо в будинку є маленькі діти, потрібно дуже уважно за ними стежити, чи відкривати вікно в режимі провітрювання.


Чому холодно?

Деякі пластикові вікна іноді пропускають холод. Причина цього криється, найчастіше, в непрофесійній установці вікна. Можливо, використовувалися більш дешеві матеріали для закріплення рами або для монтажу щілин між вікном і стіною. Буває, що спочатку були неправильно зроблені виміри, внаслідок чого вікно виявилося менше отвору. У будь-якому випадку, вся відповідальність за роботи лежить на фірмі, в якій замовлялася установка.

Щоб пластикові вікна зберігали тепло, виглядали красиво і естетично не варто економити і купувати їх у виробників, що пропонують низьку вартість робіт і матеріалу. Адже комфорт в будинку - безцінний.


Похожие страницы:

  1. Пластикові панелі
  2. ​Жалюзи на окна
  3. Мокра стяжка підлоги
  4. Пластиковые водостоки
  5. Плитка під цеглу