Так як будівельні послуги дорого коштують, то багато хто намагається зробити роботу самі. Наприклад, одна з таких робіт – це заливка підлоги бетоном. Перед тим як почати цю роботу, потрібно самому правильно вирахувати, скільки знадобиться матеріалу, а саме, скільки для стяжки потрібно придбати піску і цементу. Це дуже важливо зробити заздалегідь, так як цемент не може зберігатися довго. Також це важливо ще й тому, що стяжку в приміщеннях потрібно заливати всю відразу, а якщо розчину не вистачить, то це викличе масу непотрібних проблем. Ось чому так важливо не поспішати і добре підготуватися!

 
Є спеціальний алгоритм, який допомагає правильно, швидко і легко зробити потрібні розрахунки.

Для початку, потрібно виміряти всю площу підлоги і товщину стяжки, яка буде заливатися. Всі ці вимірювання повинні бути в кубічних метрах. Далі потрібно помножити отриману величину і вже готовий результат помножити на коефіцієнт витрат, який дорівнює 1, 02 сотих.

Якщо ж ви не хочете занадто мучитися, то можна скористатися іншим способом. На сьогоднішній момент на ринках можна придбати спеціальні суміші, які готові для миттєвого використання. Однак, щоб правильним вийшов розчин і це завдання не зайняло багато часу, потрібно для початку добре ознайомитися з інструкцією і потім чітко слідувати їй. Цей спосіб зменшує кількість виконаної роботи, але обходиться не дешево. Зате вам не потрібно оренда затирочної машини, адже такі суміші розтікаються ідеально рівно.

Також важливо пам'ятати, що готувати суміш краще будівельним міксером, щоб все добре перемішати. А щоб заміс вийшов правильним, потрібно для початку у відро налити воду, а вже потім цю суміш


Похожие страницы:

  1. ОСОБЛИВОСТІ БУДІВНИЦТВА БУДИНКІВ ІЗ БРУСА
  2. КАК СТАРОЕ ЖИЛЬЕ ПОМЕНЯТЬ НА НОВОЕ
  3. ПІДБІР НЕОБХIДНОЇ КОНСТРУКЦІЇ ДЛЯ АНГАРА
  4. АВТОМОБИЛЬНЫЕ АККУМУЛЯТОРЫ В НИЖНЕМ НОВГОРОДЕ