Дачний басейн своїми руками

Ідеальним місцем для будівництва вважається південна сторона ділянки.Басейн має розташовуватися якомога ближче до роз'ємів для підключення води і електрики.Форму його краще вибрати просту прямокутну, витрат при цьому буде потрібно менше.Далі слід подумати про матеріал, з якого буде вестися будівництво.

Сучасною альтернативою залізобетону, сталевим листам та цеглі є скловолокно і поліпропілен.Термін використання готової скловолоконної або поліпропіленової чаші становить близько 20 років.Тому будівництво басейну найкраще здійснювати з таких матеріалів як поліпропілен або скловолокно.

 

Важливо помітити, що незалежно від вибору того чи іншого матеріалу, на місці установки басейну попередньо риють котлован, дно якого бетонують.У будь-якому випадку клас міцності бетону не повинен бути нижче В30.

 

Наступний обов'язковий етап - це гідроізоляція чаші водойми і чистове оздоблення.Застосування спеціальної плівки ПВХ для басейнів (забарвлення найрізноманітніші), термін служби якої близько 5 років, дасть можливість вбити двох зайців відразу.В іншому випадку для обробки стін чаші необхідно буде спочатку скористатися спеціальними гідроізоляційними сумішами, а потім, для оздоблення, керамічною плиткою.Для укладання плитки застосовують водостійкий клей, високо стійкий до утворення цвілі і грибка.

 

Розробляючи проект, особливо уважним треба бути, проектуючи подачу води, так як закладка водопровідних труб здійснюється до заливки бетону.Заздалегідь слід визначитися з насосним і з фільтруючим обладнанням.

 

При проектуванні сходів враховується широта бортів, наявність навісу або кришки, глибина чаші басейну.Металеві сходи трап використовується в заглиблених шірокобортних басейнах.Римська сходи, розташована всередині водойми - більш естетичний варіант.


Источник: fresh-sait.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Альтанки Своїми Руками Фото
  2. Будівництво Гаража Своїми Руками Фото
  3. Будівництво Дахи Своїми Руками Фото
  4. Будівництво Побутовки Своїми Руками Фото
  5. Будівництво Веранди Своїми Руками Фото