Альтанка зроблена своїми руками чудово прикрасить ваш ділянку

Июнь 19, 2014 – 12:39

беседка своими руками Привіт читач. Дана стаття буде ставитися до розділу "Дача", в ній я розповім про свою мрію, це альтанка своїми руками.Останнє моє творіння на дачній ділянці це теплиця з полікарбонату.Дружина із задоволенням виділить місце для альтанки виготовленої своїми руками (тобто моїми).

 

Ця стаття відрізняється від моїх минулих статей, в ній я не буду показувати, як я роблю щось своїми руками, в ній я буду розповідати про чужий досвід, який ляже в основу мого а саме будівництво альтанки своїми руками.

 

Я б із задоволенням зараз закупив будматеріалів, да рвонув би на дачу, але на дворі листопад місяць і про це можна тільки мріяти.
Як завжди в пошуках інформації я обнишпорив весь інтернет. В основному всі садові альтанки для дачі виконані руками майстрів платників, і повторити це своїми руками без певних навичок неможливо.Ось, наприклад, такі альтанки:

 

Навіть маючи потрібні матеріали, я б не взявся за зведення такої альтанки своїми руками.
На одному з форумів я знайшов фотографії та коротеньке опис процесу побудови альтанки своїми руками.

 

Фотографії автор виклав на загальнодоступному форумі, і про заборону копіювання не було сказано ні слова.Якщо автор знайдеться, то я можу поставити на нього посилання або вказати його дані.

 

Фундамент схематично На основі цих фотографій я і побудую свою статтю, а потім і альтанку своїми руками.
Тепер альтанка своїми руками стала реальністю.

 

переступите:

 

Фундамент альтанки.

 

Як видно на фото фундамент автор робив з покришок залитих бетоном.Під покришками вириті ями, і самі покришки втоплені в грунт майже на половину.Дно ями і порожнину покришки автор заповнив старими уламками цегли, для економії бетону.На вісім таких опор було витрачено: вісім мішків піску, вісім мішків щебеню і два мішки цементу.
Ось я намалював схематично заливку покришки:  
Ідея звичайно шикарна. Така конструкція підніме альтанку зведену своїми руками над землею та надасть їй стійкості навіть на м'якому грунті.


Источник: stroi-gu.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Альтанки Своїми Руками
  2. Будівництво Альтанки на Дачі Своїми Руками
  3. Будівництво Веранди Дачі Своїми Руками