Май 24, 2015 – 17:21

Вибір якісного і довговічного матеріалу для покрівлі ускладнюється величезним асортиментом будівельних матеріалів. Бітумна черепиця, гнучка черепиця, металочерепиця – купити матеріал для покрівлі можна в спеціалізованому магазині.

 
Слід зазначити, що гнучка черепиця користується найвищим попитом серед покупців. Будівельники цінують матеріал за практичність, легкість в монтажі і достатню міцність. Які функції виконує м'яка покрівля і в чому її переваги?

Особливості м'якої покрівлі

Сучасна гнучка черепиця значно відрізняється за технічними характеристиками від звичайної металочерепиці. При правильному монтажі в кілька разів зменшується гучність покрівлі. В основі бітумної черепиці – матеріал стеклохолст, який не піддається процесів деформації і руйнування під впливом зовнішніх факторів.

Особливості м'якої покрівлі

М'яка покрівля ідеально підходить для багатоповерхових котеджних будівель. Крім того, матеріал може приймати будь-яку форму, тому подібне покрівельне покриття використовується для фактурного будівництва. Кожен шар бітумного покриття м'якої покрівлі відрізняється міцністю і високою якістю:

Верхній шар складається з скловолокна і модифікованого бітуму з поліпшеними експлуатаційними характеристиками;
Зовнішній шар складається з базальтової посипки і морозостійкого полімерного покриття;
Також матеріал має захисну силіконову плівку, яка продовжує термін служби м'якої покрівлі.
Особливості м'якої покрівлі

Класична металочерепиця, ціна якої залежить від виду полімерного покриття, характеризується недостатніми звукоізоляційними властивостями, однак більш доступна в плані вартості. Фахівці рекомендують вибирати металочерепицю з матовим покриттям з поліестеру, що витримує будь-які кліматичні умови.

Порівняння металочерепиці і м'якої покрівлі

Деякі покупці часто не можуть вибрати підходящий матеріал і звертаються за допомогою до консультантів. Важливо відзначити, що бітумна покрівля більш проста в монтажі, довговічна і екологічно чиста. Також підходить для оригінального дизайну даху будівлі.

Порівняння металочерепиці і м'якої покрівлі

Класична металочерепиця більш практична у демонтажі і ремонті, добре підходить для невеликих будівельних об'єктів. Однак після завершення монтажних робіт відходи м'якої черепиці, на відміну від металевої, повністю відсутні. Купуйте покрівельні матеріали тільки у надійних точках продажу.


Похожие страницы:

  1. Материалы для альпинария
  2. ​5 видов металлочерепицы
  3. Поиск недвижимости для аренды