Май 25, 2015 – 18:19

В сучасній промисловості електроди, виготовлені з графіту, широко застосовуються. Вони необхідні в таких галузях виробництва, як електрометалургія і машинобудування.


Електроди з графіту здатні розігріватися до необхідної температури і можуть витримати, як прямий нагрів струмом, так і непряме термічний вплив.

Особливості графітованих електродів

Графітовані електроди ціна яких цілком доступна, зазвичай закуповуються підприємствами масово. Вони відповідають цілому ряду вимог, що висуваються до провідників, і мають:

вогнестійкістю;
інертність по відношенню до різних хімічних реакцій;
слабкою окисляемостью;
низькою теплопровідністю;
міцністю.
З графіту виконують високоякісні графітовані електроди ціна на які невисока. Елементи з графіту не тільки мають високу механічну міцність, але і характеризуються високим конструктивним зручністю, поряд з економічністю.

Особливості графітованих електродів

Електроди дозволяють виконати точний підведення струму в реакційний простір і хоч і є расходниками, належать до найважливішої частини будь-якого електротермічного обладнання. Графітовані електроди ціна яких залежить від їх розміру застосовуються як нерозчинні аноди і дозволяють отримувати різні продукти шляхом електролізу. У всіх інших сферах використовують електроди таких типів, як:

прямокутні, які встановлюються разом або окремо;
циліндричні, які можна наростити ніпелями;
безперервні, які постійно виготовляються з анодної маси.
Підвісні електроди можна регулювати під час процесу зварювання, а стаціонарні відразу встановлюються в необхідне положення. Найчастіше ці елементи встановлюють вертикально, рідше під кутом.

Використання графітових кілець

Кільця з натурального матеріалу також часто використовуються в промисловості. Нижче наводиться опис і розміри графітових кілець. Елементи цього типу виступають у ролі герметиків. Їх встановлюють у сальникові камери такої арматури:

запірної;
регулюючою;
захисної.
Без графітових кілець неможливе функціонування насосів, а також іншого виробничого обладнання. Для зручності роботи кільця іноді з'єднують в цілі комплекти. Вони знайшли своє застосування в таких галузях: хімічній, нафтопереробній та газовій.

Використання графітових кілець

Для виготовлення кілець застосовують холодну формування графіту. Завдяки відмінним показниками пластичності матеріалу, виробу, виготовлені з нього, прекрасно заповнюють вільний простір. Кільця можуть мати різний розмір і форму, існують навіть моделі з прямокутним перетином.

Для підвищення надійності кільця іноді покривають спеціальними складами, що запобігають хімічне руйнування. Інсталяційні комплекти збирають, виходячи з планованих умов експлуатації. В них можуть входити, як однакові, так і різні кільця


Похожие страницы:

  1. Пластикові стінові листові панелі
  2. Септик для дачі без відкачування.
  3. ​Как подобрать мебель в квартиру
  4. ​Автономні системи опалення