Май 25, 2015 – 18:14

Тривалий вплив на металоконструкції таких руйнівних факторів як перепади температурних режимів і підвищена вологість, можуть негативно позначитися на стані металу.


Виникають з часом осередки окислення провокують появу корозії, яка згубно впливає на міцність і стійкість конструкції. Запобігти можливе руйнування сталевих каркасів допоможе звичайна фарбування. Її легко виконати в домашніх умовах.

Головне правильно підготувати поверхню і грамотно підібрати лакофарбові матеріали.

Попередня підготовка до фарбування металоконструкцій

Щоб підготувати метал до фарбування необхідно виконати декілька обов'язкових дій. Насамперед слід очистити сталеву поверхню від пилу, бруду та іржі. Але якщо з брудною поверхнею впоратися можна швидко і без особливих труднощів, то над усуненням іржі доведеться попітніти.

Фарбування металоконструкцій

Прибрати поржавілі ділянки можна за допомогою крупнозернистою наждачним папери, спеціальної металевої щітки-насадки на болгарку або використовуючи засіб проти іржі. Останній варіант для досягнення необхідного результату вимагає набагато більшого часу впливу, ніж перші два. Важливо також перед фарбуванням знежирити металоконструкції. Для цього підійде звичайний розчинник.

Технологія фарбування металоконструкцій

Фарбування металевих конструкцій своїми руками вимагає уваги і зосередженості, адже навряд чи комусь захочеться використовувати звичайну пензлик або валик для фарбування декількох десятків метрів сталевих швелерів. Для цього є більш просунуте пристрій, іменоване пульверизатором.

Фарбування металоконструкцій

А з цим механізмом треба вміти працювати. Розпилення фарби під тиском у 2-3 атмосфери пистолетным способом залишає після себе рівномірний матовий відтінок. Але найменше уповільнення швидкості розпилення фарби пульверизатором – і на поверхні металу з'являться краплі і патьоки.

Відстань між барвником пристроєм і сталевою конструкцією також слід враховувати, щоб уникнути нерівномірного накладання фарби. Варто зауважити, що перед фарбуванням на метал слід нанести спеціальну грунтовку. Вона запобіжить появу руйнівних хімічних процесів і допоможе сталевий поверхні надійніше зв'язатися з шаром фарби.


Похожие страницы:

  1. Будівництво паркану з рабиці Своїми Руками
  2. Будівництво Лазні Інструкція Своїми Руками
  3. Установка кондиционеров своими руками
  4. Будівництво пальових фундаментів Своїми Руками