Каркасна побутівка своїми руками «Каркасні будинки

Июль 6, 2014 – 07:16

каркасная бытовка своими руками Не думав, що може виникнути проблема з купівлею битовки для робітників.Або ціна захмарна (я палац, чи що замовляю?), Або «комоди» ширше 3-х метрів, і треба доставляти це диво у супроводі ДАІ (не багато честі скромною побутівці?).

 

У підсумку вирішив, що побудувати битовку на ділянці буде кращим варіантом, тим більше що руки з потрібного місця ростуть, і свого часу будівництвом займався.
Так, знайшов знайомого конструктора, той підкинув проект каркасного будиночка-побутівки.Ну, а не постоить таке по кресленнях - це треба ще постаратися))

 

Природно, для економії треба купувати б / у матеріал.Не питання, по оголошеннях знайшов повно все, від дверей, до опалубки і вікон пластикових - все коштує копійки, включаючи меблі.З урахуванням того, що мені пропонували готові побутівки і по 70 тисяч, тут я і 20-ти НЕ нарахував.Ну і роботи при хорошому розкладі - днів на 5 від сили.  
Уже почав, встиг сьогодні попрацювати трохи більше п'яти годин, з перервою на поїсти) Поки сам, там подивимося.
Заклав основу: рами і лаги з дошки розміром 50 х 150.

 

фанери і плівкою підшитий низ платформи статі (зараз він на верх).Від вогкості плівка подвійна, 8 листів фанери 4 мм в нахлест (менше пиляти) - що б тирса не висипалися.

 

каркасная бытовка своими руками Лаги підлоги будуть потроєні в числі, під дюймову дошку підлоги, поставлю раму на торець і додам лаг, і заодно до них приб'ю фанеру (всі вертикально), а то вона висить буквально в повітрі.Так і задумував, на випадок, якщо доведеться раму перевертати поодинці, лаги додадуть ваги пристойно.

 

Поверх плівки прибив обв'язку з 50х100 згідно проекту, на шурупах по кутах, на цвяхах по периметру і 4 куточка зсередини.

 

Cобрал повністю платформу статі, додав лаг, пробив фанеру до них, перевернув поліетиленовою плівкою вниз, і засинав тирсою.Доклав дюймовку на підлогу, лаг достатньо, для побутівки потягне.

 

Хто каже, що єгипетські піраміди будували прибульці, плюньте йому в око, важіль, підпори і кузькина мати справляються з будь-якими труднощами ... а натовп народу і з пірамідами.

 

Доведеться від тирси відмовитися, важкі, я так горб наживу.

 

Сьогодні поставив стіни битовки ... завтра перерву зроблю, і залишилося покласти крокви, підшивку стелі, потім утеплювач, потім профнастил.Потім утеплювач в стіни і обшивка, навісити двері і вставити вікна ...


Источник: www.karkas.pro

Похожие страницы:

  1. Будівництво Каркасного Гаража Своїми Руками
  2. Будівництво Дачній Побутовки Своїми Руками
  3. Будівництво каркасних Веранди Своїми Руками