Будинок з бруса своїми руками

Январь 31, 2015 – 09:57

Дом из бруса своими руками Дерево - один з найбільш екологічних будівельних матеріалів, тому бажання мати дерев'яний будинок цілком зрозуміле.Будівлі з бруса стають сьогодні популярними, тому будівельні компанії пропонують вже готові варіанти, але вони, як правило, не з дешевих.Зробити стартовою з Брюс Своїми руками Важка не людина, тому ми зараз Розглянемо принципи цієї роботи.

 

При правильній обробці та укладання деревини будова виходить довговічним, а в практичності воно не зрівняється навіть з каркасним будинком.Не так давно деревина для будівель бралася цільним колодою через складнощі в її обробці.Зараз популярний варіант - брус. Ми розповімо, як побудувати будинок з бруса не докладаючи зусиль.

 

Особливості

 

Профільований брус

 

При будівництві брус має вагому перевагу перед колодою - його необхідно менше, але й недоліки теж є.Шви між сусідніми виробами погано захищені від всіляких опадів, тому вони вимагають спеціальної обробки. Профилированный брус Можна обшити будова з бруса певним матеріалом, але якщо це не планується, тоді з кожного бруса потрібно зняти фаску 20 на 20 мм.

 

Ще брус може піддаватися гвинтовий деформації, але сучасні технології допомогли позбутися цього, створивши профільований брус зі складною «захистом».Виробники матеріалу ретельно його висушують, що допомагає уникнути усадки.

 

Існує ще клеєний брус зі збільшеними показниками міцності.Важливе його перевага - геометрична стабільність, яка не дозволяє матеріалу змінювати форму під впливом вологи.

 

Технологія складання

 

Кутове з'єднання - теплий кут

 

Можна купити на заводі-виробнику вже готовий комплект для будівництва і по приїзду на ділянку просто його зібрати згідно з планом.При монтажі використовуються стяжки - шпильки з металу із спеціальним антикорозійним покриттям.Вони необхідні для надійної фіксації брусів на певному місці.

 

Угловое соединение — теплый угол Замовлення Асамблея:

 
   
 1. Фундамент.
 2.  
 3. Перевірка геометрії.
 4.  
 5. Ukladka гідроізоляція з posleduûŝim установки Першого відключена від Брюса.
 6.  
 7. Продольно матеріал скріплюється хрестом для привабливості.
 8.  
 9. Збірка брусів на дерев'яних нагелях з укладанням утеплювача між ними.
 10.  
 11. Після зведення стін монтуються міжповерхові перекриття, в тому числі і балки перекриття.
 12.  
 13. Стропильная система. При її розробці враховується 2% усадка клеєного бруса.У конструкції використовуються ковзаючі кріплення крокв.
 14.  
 15. Укладання покрівельного покриття.
 16.  
 17. Внутрішнє облаштування. Утеплення підлоги і стін, виготовлення перегородок та інші роботи.Цей етап має на увазі і прокладку інженерних комунікацій.
 18.  
 19. Тераса. Якщо вона передбачена, то необхідно почати настил підлоги із спеціальної імпрегнованої дошки, зробленої з розрахунком на довгу експлуатацію при впливі зовнішніх факторів.
 20.  
 21. Установка дверей і вікон.
 22.  

Источник: kakpravilnosdelat.ru

Похожие страницы:

 1. Будівництво Приватного Будинки Своїми Руками
 2. Будівництво Фундамента Плити Своїми Руками
 3. Будівництво Фундамента з Блоків Своїми Руками
 4. Будівництво Фундамента Будинки Своїми Руками