Дах полувальмовая своїми руками: технологія монтажу

Ноябрь 5, 2014 – 21:38

крыша полувальмовая своими рукамиЯкщо ви вирішили взятися за таку складну будівництво, як дах полувальмовая своїми руками, то вам буде цікаво дізнатися деякі відомості на цю тему.

 

Наприклад, які матеріали використовувати і яка послідовність робіт.Все це ви можете дізнатися з нашої статті.

 

Дах полувальмовая двосхила являє собою вгорі звичайна двухскатная конструкція, а знизу (на рівні між першим і другим поверхами) - трапеція.

 

Даний вид даху з шиферу надає всій будівлі дуже цікавий і оригінальний вигляд, чітко показує грань між поверхами.Така конструкція частіше застосовується для невеликих будинків.

 

Дах мансардні полувальмовая (чотирьохскатна) являє собою мансардну конструкцію з зламаним скатом.Робиться вона в тих випадках якщо площа бажаного приміщення не вписується в трикутну форму.

 

В результаті під дахом виходить досить багато вільного простору, який можна використовувати на свій розсуд.

 

Полувальмовие даху своїми руками рекомендується встановлювати на будинках, які знаходяться в зоні сильних вітрів.Це обумовлено тим, що більш низькі скати добре прикривають фронтони будинку від вологи і вітрів.

 

полувальмовая крыша своими рукамиІ так з чого починати будівництво? Звичайно з розрахунків.Якщо пізнання в даній області відсутні, краще замовити розрахунок - полувальмовая дах + креслення у фахівців.

 

Потім відповідно до отриманої цифри слід закупити матеріал.При купівлі слід звертати увагу на якість деревини. Вона повинна бути сухою, без сучків і тріщин.Перед початком робіт всі дерев'яні елементи обробляються захисним розчином.

 

Рада!

 

Дах має бути міцною і надійною.Тому так важливий точний расет та сумлінне виконання всіх робіт.

 

Фахівці не рекомендують новачкам братися за такі складні конструкції, адже одна помилка може спричинити за собою непередбачені наслідки.

 

Якщо вже так хочеться зробити дах своїми руками, нехай стропільниую систему встановлять професіонали, а ви займетеся подальшим утепленням і монтажем покрівлі.

 

Ми вкраце зупинимося на послідовності збору кроквяної системи, так як для початківців ця конструкція складна, а фахівці самі знають, що і як їм робити.


Источник: krovlyakryshi.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Альтанки Своїми Руками Креслення
  2. Будівництво Каміна Своїми Руками Креслення
  3. Будівництво Дахи Своїми Руками Фото
  4. Будівництво Дахи Своїми Руками Відео
  5. Будівництво Туалету Своїми Руками Креслення