Июнь 5, 2015 – 06:11

Ринок сільськогосподарських конструкцій зараз досить широкий. Ангари сьогодні в основному представлені безкаркасними і каркасними варіантами, причому безкаркасні – це арочні ангари швидкобудуюємі, а каркасні в перевазі прямостінні. При виборі слід відштовхуватись від потреб, якими ви керуєтеся при зведенні будівлі.


Варіант удачі

Арочні ангари популярні в чому за рахунок своєї низької ціни – в середньому вона становить близько трьох тисяч рублів за квадратний метр.

Для яких цілей може бути здійснено зведення безкаркасного ангара:
холодний склад;
зерносховище;
склад для сіна і соломи;
гараж.
Ворота відкатні механічні довершать конструкцію. Така споруда може бути зведена дуже швидко і не вимагає попередньої організації фундаменту – він розробляється тільки на завершальному етапі, при цьому де-факто не несе ніяких практичних функцій. Основну роль у створенні безкаркасного ангара грає саме монтаж арочної конструкції.

Безперечні плюси

Всі перераховані вище особливості призводять до того, що безкаркасний ангар в середньому будується майже в два рази швидше, ніж прямостінний. Термін служби обох варіантів зіставимо (до півстоліття), але арочний ангар практично не вимагає додаткових витрат на ремонт і зовнішнє обслуговування.

Звичайно, всі ці зауваження справедливі в тому випадку, якщо ви орієнтуєтеся саме на «холодну» будівництво – в іншому випадку вже не обійтися без шару утеплювача, який в даному випадку встановити буде неможливо. Саме тому каркасний ангар набагато краще для птахоферм, овочесховищ і утеплених гаражів. Можливість модифікувати конструкцію за рахунок додавання додаткових воріт робить цей варіант також доцільним у тому випадку, якщо вам знадобиться більш ефективна логістика.


Похожие страницы:

  1. ОСОБЛИВОСТІ БУДІВНИЦТВА БУДИНКІВ ІЗ БРУСА
  2. ​Кодирование гипнозом от алкоголизма
  3. КАК СТАРОЕ ЖИЛЬЕ ПОМЕНЯТЬ НА НОВОЕ
  4. ​БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ІП І ТОВ