Ноябрь 10, 2014 – 22:06

мансардная крыша Розширити корисну площу будинку - це мрія багатьох людей.

 

Мансардні дахи дозволяють отримати додаткове приміщення, вклавши мінімальну кількість коштів.

 

Mansardnaâ Структурна Своїми руками побудована досить швидко і незгідний.При це ви зможете заощадити на найманих робітників, так як з пристроєм її ви впораєтеся самі за допомогою кількох друзів.

 

Щоб вийшло досить простора мансарда, скати даху «ламають» під різними кутами.

 

мансардная крыша своими руками Mansardnaâ lomanaâ даху і тип TAKOJ даху planiruetsâ Більше на Design House, щоб надали максимальне використання čerdačnogo приміщення по dolžnom UROVNE комфорту.

 

При цьому в загальному проекті будівлі стіни і фундамент повинні бути заздалегідь розраховані на пристрій мансардного даху.

 

На що слід звернути увагу при будівництві мансардного даху?

 

Рада!

 

На кут нахилу самого даху.Залежить, як наше горище УГЛА включений нахилу krиshi? Vиsota potolka Komna НЕ bиtь menьshe 2, 2 м, голий, вона нахилу Покрівлі zabiraet poleznuю ploщadь pomeщeniя.

 

Чим кут нахилу більше, тим менше корисна площа приміщення і навпаки, чим менше кут нахилу даху, тим більше площа мансарди, оскільки кут нахилу забирає висоту біля самої кімнати.

 

Але з кутом нахилу жартувати не варто, так як він відповідає за скидання опадів з даху.

 

Якщо у вас будинок знаходиться в степовому районі, де переважає вітряна погода, тоді кут нахилу покрівлі можна значно зменшити.


Источник: krovlyakryshi.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво двосхилим дахом Своїми Руками
  2. Будівництво Ламаної Дахи Своїми Руками
  3. Будівництво Мансардним Дахи Своїми Руками Відео