Декабрь 6, 2013 – 07:31
блоків своїми руками Зведення фундаменту - основи будинку, є найважливішим етапом будівництва, а також найбільш витратною частиною бюджету.Тому бажання заощадити без втрати експлуатаційних і якісних показників - основна причина того, щоб побудувати фундамент своїми руками і створити міцну і довговічну основу.Однак багатьом здається непосильним завданням будівництво фундаменту з блоків своїми руками.На те є важлива причина - велика вага елементів несучої конструкції.

Переваги блокових несучих конструкцій

- морозостійкість - бетонні блоки відмінно справляється з морозом, також у нього можуть бути додані спеціальні модифікатори, які значно підвищують морозостійкість;  
- Протидія кислотам - щебінь в бетонних блоках збільшує захист від кислих грунтових мас;  
- Універсальність - різноманіття типових розмірів та видів готових блокових виробів дозволяє зробити будь фундамент.
Надійність споруди і її довговічність багато в чому залежать від правильно обраного фундаменту для майбутньої споруди.Найбільш швидким і простим способом є будівництво фундаменту з бетонних блоків.Блоки бувають двох видів: суцільні і пустотілі (істотна економія матеріалу).
Незалежно від типу фундаменту, спосіб кладки обов'язково необхідно вивчити до початку монтажу блоків.Надійне скріплення частин цементним розчином - обов'язкова вимога якісного виконання робіт.
На території з щільним і сухим грунтом доцільно будувати фундамент з блоків своїми руками.Якщо спостерігається навіть незначна пучинистість грунту, порушиться монолітність фундаменту.
Перевага блочного фундаменту - немає необхідності споруджувати опалубку при будівництві.Тому як відпадає необхідність у великому обсязі бетону. Для цього знадобиться лише підйомний кран.

Будівництво фундаменту з блоків своїми руками

Для будівництва фундаменту стрічкового блочного своїми руками слід викопати траншею необхідної глибини.У кожному конкретному випадку глибина траншеї про визначається виходячи з розмірів блоків і проекту будинку.На саме дно траншеї насипається шар піску близько 20 см, зверху - шар щебеню - 20 см.Щільно втрамбовується. Крім цього, підсипка під установку блоків вирівнюється строго горизонтально за будівельним рівнем.Рекомендується піщану подушку полити бітумною мастикою, а потім починати встановлювати перший ряд блоків.

Источник: stroyara.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Будинку піноблоків Своїми Руками
  2. Будівництво Фундамента Будинки Своїми Руками
  3. Будівництво Фундамента Плити Своїми Руками