Види дахів будинків

Октябрь 19, 2014 – 15:13

Виды крыш Будуємо дах будинку Своїми руками. Будівництво даху досить процес trudoemkij, іноді обов'язково prosčityvat всі навантаження, Větrovy, snegovye, з нетерпінням чекаємо балки згинати і т.д. Але якщо деревяний будинок з бруса і не великих розмірів, то змонтувати дах можна і своїми руками маючи базові навички тесляра.

 

З урахуванням кут даху delâtsâ:

 

1 skatnye (на 10% більше)

 

2-й квартира (до 2, 5%)

 

, щоб країна-Домостроение пряжі просто vozvodât дах так skatami, Tak Як atmosfernye Опади обов'язково otvodit від будинку, типи плоских дахів у міських stroât mnogoétažnyh Domaha.

 

За конструктивним рішенням даху діляться:

 

Типы крыш по форме 1 čerdačnye

 

2 besčerdačnye

 

On Main структури даху delâtsâ:

 

1односхилі

 

2. Двосхилі

 

3. Чотирьохскатні

 

У заміському дерев'яному домобудівництво, особливо дачному популярним мансардні дахи.дахи будинків і бань можуть бути двосхилими і з вигином, тобто ламаними.

 

Мансардний двоскатний дах будинку

 

Мансардний Ломанн дах будинку

 

По формі даху підрозділяються:

 

першийодносхила 2. двухскатная щипцевій 3. шатрова 4. полувальмовая чотирьохскатна 5. чотирьохскатна вальмовая 6. двухскатная полувальмовая 7. Багатощипцовий 8. мансардна полувальмовая 9. мансардна вальмовая 10. конічна щипцевій 11. вальмовая з ламаним скатом 12.пірамідальна щипцевій, існують і інші конструкції дахів і разнооборазіе типів дахів.


Источник: ckdoma.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Бань Своїми Руками
  2. Будівництво Сходи Своїми Руками
  3. Будівництво Душа Своїми Руками