Корисні поради ніколи не бувають зайвими, особливо, коли мова заходить про проведення опоряджувальних робіт у квартирі або будинку. Отже, радимо вам додати у вашу скарбничку наступні корисні поради.
Поради по обробці підлоги
1. Ні в якому разі не вірте тим виробникам, які кажуть, що ламіноване покриття підлоги можна мити мокрою ганчіркою і стелити на кухні. Мало кому вдавалося замінити роздутий від вологи ламинfт по гарантії.
2. Постелити паркет на кухні - жіноча мрія, яка нереальна.
3. Під масивним паркетним настилом за замовчуванням підігріву підлоги просто не може бути. Всі експерименти з встановлення додаткового підігріву закінчуються несприятливо для самого паркету.
4. Крім гідроізоляції під стяжкою повинна обов'язково в квартирі бути встановлена звукоізоляція.
5. Після монтажних фірм, які масово будують квартири стяжку в будинку потрібно переробити.
Поради по обробці стелі
1. Якщо вашому будинку менше трьох років, для консервації стельових тріщин найкраще підшити стелю гіпсокартоном.
2. За останні роки якість гіпсокартону і профілів різко погіршився. Якщо ваш ремонт є за визначенням "високоякісним" - ні в якому разі не купуйте гіпсокартон та профіля вітчизняних виробників.
3. Стіна змонтована без порушень правил - після шпаклювання у місцях де відбувається зіткнення з вологою шпаклівкою перетворюється в опуклі горби. Гіпс збільшується в об'ємі, а профілю деформуються.
Поради по обробці стін
1. У місцях, де проводиться вирівнювання стін гіпсовим розчином з присутністю у складі азбесту, стіни краще всього перештукатурити по маяках, використовую тільки екологічно чисту штукатурку. Якщо врахувати вартість використовуваного матеріалу, то обійдеться значно дешевше.
2. Цегляні стіни з точки зору шумоізоляції, в кілька разів краще стандартної перегородки з гіпсокартону.
3. Якщо стіни нерівні, перед тим як приступити до укладання плитки їх потрібно обштукатурити розчином цементу і річкового піску.
4. Не варто купувати дорогих зарубіжних фарб, вітчизняні виробники фарб їм нічим не поступаються. Навіть якщо ви виберете найдорожчу російську фарбу, то за співвідношенням з ціною на імпортну фарбу ви заощадите майже вдвічі.
Поради по установці і вибору сантехніки
1. Не економте на встановлення системи опалення, водопостачання та каналізації. Причому всю роботу по сантехніці повинні робити висококваліфіковані робітники які мають ліцензію на виконання даних робіт, і які можуть надати гарантію.
2. Не використовуйте гнучкі гумові шланги з металевої ізоляцією при підключенні приладів. Якщо навіть написано що виробник Італія, не варто цьому вірити. Термін служби таких шлангів не більше п'яти років. Якісні шланги продають фірми спеціалізовані на цій галузі сантехніки.
3. Батарей в наших кліматичних умовах краще всього встановлювати біметалічні, навіть не обов'язково зарубіжного виробника.
4. Запірну арматуру слід купувати тільки в магазинах, що спеціалізуються на цьому. Не лінуйтеся вимагати сертифікати випробувань, а також сертифікати відповідності.
Крани з перехідниками або окремо , якщо ви не фахівець, ні в якому разі не купуйте на базарі - багато ринки заповнені підробленим товаром (наприклад чорний пофарбований метал ви можете сплутати з латунню).
Поради по електриці
1. Ніколи не з'єднуйте алюмінієву проводку з мідною. Не намагайтеся на цьому заощадити - проведіть скрізь мідний провід.
2. Не проводьте силову проводку навколо ванної кімнати. За статистикою з цієї причини гине щорічно близько 60 осіб.
3. Якщо у вас вдома є маленькі діти, використовуйте для захисту диференціальні автомати. В момент контакту з людиною цей автомат спрацьовує на відміну від інших.
Поради по установці і покупці дверей
1. Ніколи не замовляйте масивних дверей виготовлені з сосни. Ця порода дерева не призначена для виготовлення масивних дверей. Сосна може використовуватися тільки у вигляді стружки для заповнення прорізів.
2. Не купуйте пустотілі двері, виготовлені з пресованого ДВП.
Похожие страницы: