Январь 12, 2015 – 19:32
В останні роки мати у себе на присадибній ділянці лазню або сауну стає престижно, комфортно і зручно. Тим більше, якщо сучасна баня зроблена за всіма традиціями істинно російської лазні або наприклад фінської (хто яку воліє). В цілому проект лазні являє собою парну з деревини, в якій знаходяться розігріті до певної температури камені. Їх періодично поливають водою, викликаючи утворення гарячого пару.

Сучасні лазні, крім парної, ще обладнані душовою кабіною, роздягальнею, передбанником і кімнатою відпочинку. За бажанням хазяина цей список може бути і продовжений. Популярні фінські сауни, в соновном, відносяться до такого виду лазень, як сухі і не мають достатньо високих температур. Призначення такої лазні - прогрівання, масаж і відпочинок всією сім'єю. А ось російські лазні мають дерев'яний каркас і мають на увазі наявність високої температури, великої кількості пара, наявність віника і дотримання всіх банних традицій. Російську лазню не рекомендується відвідувати частіше ніж раз на тиждень, а людям зі слабкою серцево-судинною системою лазні взагалі протипоказані. Призначення таких лазень увазі очищення тіла впливом перепаду різних температур. Цей метод своїм корінням сягає в далеке минуле і зберігся, як невід'ємна частина способу життя російської людини.

Різні види лазень. Як і будь-яка будівля, баня може мати зовнішній і внутрішній оригінальний дизайн. Незмінним залишається тільки призначення будови і матеріал з якого вона зроблена. Можливі різні варіанти, поєднання, змішування стилів. Це як правило справу замовника. При проектуванні майбутньої лазні необхідно враховувати основні принципи такої будови. Перше - це натуральність всіх використовуваних матеріалів. Сюди входить, як зовнішня обробка будівлі, так і внутрішня. Стіни можуть бути виконані з дерева (колоди, бруса, квадратного бруса, каркасний варіант), цегляної кладки або блоків з легких бетонів (газосилікат, полістиролбетон, керамзит ...). Друге - правильний розрахунок розмірів парної з розміром печі для нагріву каменів. Звернути увагу необхідно на всі дрібниці: як у піч будуть підкидати дрова, як буде підводитися водопровід і система каналізації, де краще розмістити кімнату відпочинку і чи достатньо велике дане приміщення, потрібно не забути про вентиляцію...


Похожие страницы:

  1. Будівництво з блоків
  2. Будівництво будинку з дерева
  3. Будівництво Душа Своїми Руками