Будуємо фундамент своїми руками

toshka_02.jpgПеред закладанням фундаменту виробляють роботи з планування ділянки.Після скошування трави, вирубці чагарників, після складання генплану, необхідно зафіксувати на землі основні елементи планування ділянки.Нульовий цикл включає в себе вертикальне планування ділянки, основною метою якого є захист фундаменту від води.

 

Обстеживши ділянку, визначаємо наявність або відсутність близьких грунтових вод.Якщо грунтові води близько, необхідна установка дренажу, для чого прокладають дренажні труби, проводять монтаж дренажної системи.

 

Далі проводять земляні роботи з копання котловану, пристрій фундаменту і цоколя до нульової позначки.Майданчик під будівництво повинна бути на 1, 5-2 метра ширше габаритів будинку в усі сторони.Дуже уважно потрібно підійти до питання розмітки розбивочних осей.

Розрахунок навантаження на фундамент

 

Розрахунок навантаження на фундамент для будинку проводиться на етапі проектування споруди.Метою даних розрахунків, полягає у визначенні навантажень впливу на фундамент.Необхідно пам'ятати, що сумарне навантаження складається з постійних і тимчасових навантажень.

 

До PBF навантаження otnosâtsâ

 

- Вага тільки об'єкти з усіма стінами і дахом, вага Samogo фундаменту, устаткування і меблі nahodâŝaâsâ в будинку, люди, що проживають в цьому квадраті.

 

До змінних навантажень належать:

 

- атмосферні явища, такі як вітер, сніг.

 

Для розрахунку навантаження необхідно знати питому вагу споруди (наприклад, питома вага одного квадратного метра каркасно-панельного дерев'яного будинку товщиною 150 мм.з утепленням, становить від 30 до 50 кілограм на метр квадратний; а колод або брущатий будинок має питому вагу від 70 до 100 кілограм на метр квадратний).Питома вага одного кубометра залізобетонного або бетонного фундаменту становить 2550 кілограм на метр кубічний.

 

Питома вага одного квадратного метра горищного дерев'яного перекриття з утепленням становить до 100 кілограм на метр квадратний.Питома вага покрівлі металочерепиці доходить до 35 кілограм на метр квадратний (залежно від товщини покрівлі).При розрахунку береться максимальна цифра питомої ваги для створення запасу міцності.Питома вага будівельного матеріалу множимо на обсяг конструкції, таким чином отримуємо вага всієї конструкції і множимо його на коефіцієнт надійності за навантаження (1, 2).


Источник: www.vopole.ru

Возможно, вам понравится:

будівництво фундаменту із
будівництво фундаменту із

В Абакані пройде хресний хід - НІА Хакасія
І ось при будівництві собору, коли копали рови для фундаменту відкриті і ізнесени були нетлінні мощі Преподобного, і всі побачили, що не лише тіло, а й одягу на ньому були неушкоджені, хоча кругом труни дійсно стояла вода.

Щоб відродився світ і померла війна - Медіа компанія "Час"
На .. Роган тісному дендропарк університету.В. В. Докучаєва. Місце будівництва дерев'яного храму Архангела Михайла напередодні, 18 липня, освятив митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій...


Похожие страницы:

  1. Будівництво Дахи Будинки Своїми Руками Відео
  2. Будівництво Ламаної Дахи Своїми Руками Відео
  3. Будівництво Фундамента Своїми Руками
  4. Будівництво Фундамента Своїми Руками Фото
  5. Будівництво Фундамента Своїми Руками Відео