Будівництво даху своїми руками: будуємо правильно

Январь 27, 2015 – 09:51

строительство крыши своими рукамиЗ усіх етапів будівництва будинку зведення даху є найскладнішим і відповідальним заходом.Тут мало просто рівно встановити балки, правильно поставити дерев'яні з'єднання, потрібно вміти ще й розрахувати критичну навантаження, щоб дах одного разу не звалилася на голову мешканцям з причини великої кількості мокрого снігу на ній, або ураганного вітру, які не рідкість в останні роки.

 

Тому будівництво даху своїми руками є заходом вкрай відповідальним.Ми наполягаємо на цьому, і в рамках даної статті постараємося повніше розкрити етапи будівництва не складних варіантів даху.

  строим крышу сами  

Дах - це той елемент конструкції, який надає будинку унікальний, неповторний вигляд.Приватні будинки розрізняють як раз по даху.

 

Тому варіантів будівництва цього конструкційного елементу існує незліченна безліч, особливо коли самі будуємо самі дах.

 

Діляться даху, в основному, за двома категоріями:

     
  1. Плоский дах.
  2.  
  3. Skatnaâ або naklonnaâ даху.
  4.  
 

строим крыши Ostanovimsâ на цих варіантів більше.

 

Плоский дах

 

В наших краях такий дах на житлових приватних будинках зустрічається рідко, на відміну від півдня Європи, наприклад.Все залежить від товщини і ваги снігового покриву взимку.

 

На Україні сніг може важити 180 кг на квадратний метр, а в Москві вже до 240 кг. строить крышуУявіть тепер, з якого матеріалу потрібно будувати дах, щоб вона витримала багатотонну снігову шапку плюс свою власну вагу.Правильно, із залізобетонних перекриттів.

 

Найчастіше такі перекриття зустрічаються на багатоповерхових житлових будинках і на гаражах, які збудовані в ряд за типовим проектом.

 

Складність полягає в тому, що монтаж такого даху потрібно виробляти в допомогою крана, та плюс спеціальна техніка привезе плити, а ми ж будуємо дах самі.Загалом, самому не зручно, та й зовнішній вигляд хочеться більш красивий.

 

облицьовують такий дах руберойдом або його сучасними більш зносостійкими побратимами: рубемаст, євроруберойд.При правильному укладанні дах з руберойду служить 15 років без капремонту.

 

Винятком є ​​експлуатовані плоскі дахи, на яких розміщуються всілякі активні ігрові зони або зелені насадження.


Источник: krovlyakryshi.ru

Возможно, вам понравится:

Мансардний дах будинку своїми
Мансардний дах будинку своїми

Михайло Леонтьєв про Новоросії: Возз'єднання історичної Росії неминуче - Експерт Online
Tem не менше Odnovremenno з цим піти і державне будівництво Новоросійськ.Ми поговорили з журналістом Михайлом Леонтьєвим, ведучим програми «Однако», про майбутню долю Новоросії і про те, який розвиток подій може підказати нам те, що вже відбувалося...

Медведєв відмовився від особистої зустрічі з Куйвашева! - Самі круті чутки тижня - РІА «Новий Регіон»
Будівництво автостоянки на вулиці світанкові, 9, в районі ЗБВ в Єкатеринбурзі заморожено... Але без даху над головою і інших зручностей. ..


Похожие страницы:

  1. Будівництво Лазні Сауни Своїми Руками
  2. Будівництво свинарників Своїми Руками
  3. Будівництво Ламаної Дахи Своїми Руками