Дачна побутівка: які види конструкцій бувають + приклад споруди своїми руками

Август 2, 2014 – 06:47

Каркасная бытовкаЦі споруди вигідніше щитових за якістю, але істотно дорожче.Найбільш дешевим варіантом є побутівка з мінімальним числом вікон і відсутністю перегородок.Брус, який використаний як каркаса споруди, має розмір приблизно 10х10см, завдяки чому деформації йому не страшні.Для внутрішнього облицювання використовується вагонка. Фанера та ДВП, завдяки власній гігроскопічності, - не кращий варіант. Бытовка из бревен Присутність пароізоляції (наприклад, пергаміну) і мінеральної вати як утеплювач робить будиночок всередині сухим.Імітація бруса в якості обшивки забезпечує будовою зовнішню привабливість.Пол і стеля роблять подвійним. Мінус в тому, що внутрішній простір каркасної битовки буде менше, ніж у щитовій.

 

Серед інших пропозицій на ринку ці побутівки відрізняються відносно високою ціною. Бытовка-контейнер Якщо побутівка точно залишиться на дачі і стане лазнею, то вироби з колод або бруса - хороший варіант.Слід тільки відразу ж брати саме баню з усіма необхідними перегородками, а комплектуючі (водонагрівач, піч і т.д.) закупити пізніше. Для будівлі брусової битовки рекомендується перетин бруса не менш 100х150мм (діаметр колоди відповідно рекомендується в цьому ж діапазоні).Споруда повинна бути ретельно прошпакльовані. Як облицювальний матеріал для дверей і перегородок часто використовують вагонку, але якщо робити бревенчатую конструкцію то можна і обійтися.

 

Виключно для цілей тимчасової експлуатації застосовується контейнер - побутівка з каркасом з металевого швелера, стіни якої виготовлені з сендвіч панелей.Цю надійну, довговічну і теплу конструкцію дуже складно інтегрувати в ландшафт ділянки.

 

Ще одним варіантом придбання побутівки є покупка вже колишнього у вживанні будови.Перш ніж на неї зважитися, ретельно огляньте споруда: ступінь зносу має значення.Дізнайтеся про актуальні ціни на нові битовки того ж виду, цінах на оренду крана для перевезення споруди.Адже транспортні витрати теж слід додати до вартості самого будиночка.Оцініть можливість під'їзду до місця знаходження споруди, дізнайтеся, чи немає обмежень на в'їзд будівельної техніки в селище.І подумайте, чи не простіше виготовити битовку своїми руками.


Источник: diz-cafe.com

Возможно, вам понравится:

Побутовки будівельні, будинки, лазні
Побутовки будівельні, будинки, лазні

Микола Меркушкин: «Самарська область може стати опорним регіоном країни» - Волга комуна
На так Своїми sosluživcami vozvraŝalsâ з Москви на машині через Витрата на трасі М-5 і ostanovilsâ закуски в маленькому селі mordovskom Умет, відомий великою кількістю придорожньому кафе.Вони почали розплачуватися і ..

Як я зазначав евенський новий рік - Argumenty.ru
Tam Напередодні та načinalsâ вихідний: sobralis і гості, і жителі - і трибуни говорив Вітаємо, hvalilis CTO мотузка бог desâtyj існує stojbiŝe évenov Менедек, kotoroi anavgajcy postroili себе і свої власні его prodolžaût Побудований за SIH повідомлення.І що, де Матвій? Матвію!

Похожие страницы:

  1. Будівництво Альтанки Своїми Руками
  2. Будівництво Побутовки Своїми Руками
  3. Будівництво Веранди Своїми Руками