Март 3, 2018 – 15:02

Шуруповерт - універсальний електроінструмент, за допомогою якого стає можливим проведення широкого переліку робіт різної спрямованості. На ринку представлено безліч варіацій подібних пристосувань, при цьому багато хто до сих пір не в змозі відповісти, як правильно вибрати вибір. Про те, як вибрати шуруповерт, що враховувати при цьому і про що слід пам'ятати, ми і обговоримо в цій матеріалі.

Варто визначитися з тим, як буде активно використовувати шуруповерт. Якщо планується лише періодичне його задіяння з виконанням незначних за обсягом та складністю робіт, то варто віддавати перевагу домашній версії. Така машина більш легка і проста у роботі, його функціональність мінімальна, а робочий процес слід проводити з невеликими перервами, необхідними для охолодження пристрою. Що стосується професійного шуруповера, то він стане відмінним вибором для тих, хто планує провести об'ємні роботи і не бажає витрачати час на постійні перерви. На сторінці https://eurotools.ua/212-dreli-shurupoverty можна замовити такі шуруповерти. Для такого інструменту характерна підвищена потужність і ширше функціональне оснащення, він здатний справлятися навіть із значними навантаженнями, і гарантується справність протягом тривалого періоду.

ПАРАМЕТРИ, ЯКІ СЛІД ВРАХОВУВАТИ ПРИ ВИБОРІ


Крім цього, відправляючись за покупкою новенького шуруповерта, варто звернути увагу на такі його параметри:

  • Потужність - чим більше цей показник, тим складніші завдання можливо вирішити за допомогою цього обладнання;
  • Крутний момент - сила, яка характеризує обертання крутного елемента.Ця характеристика прямо впливає на перелік оброблюваних матеріалів і те, які шурупи можуть при цьому бути задіяні;Тип харчування - мережевий або від акумуляторів.
  • Перший оптимальний при статичному використанні, без потреби істотного переміщення по робочій зоні.Другий не має територіальної прив'язки і може бути задіяний практично без обмежень;Регулювання оборотів - опція регулювання швидкості обертання робочого елемента особливо корисна при роботі з тими підставами, які не сприймають перегріву;
  • Наявність реверсу - завдяки цій функції, можна не тільки вкручувати саморізи в основу, а й вивертати їх назад, а також витягувати назовні застрягли свердла;
  • Тримач - патрон може бути, як швидкозажимним, так і кулачковим, кріплення свердла або біти в якому проходить за допомогою спеціального ключа;
  • Магнітний тримач - зручна і корисна опція, що істотно підвищує комфортність користування шуруповертом;
  • Ергономіка - інструмент повинен зручно лежати в руці, не викликати тяжкості і не доставляти незручності навіть при тривалому залученні.

Як бачите, аспектів вибору шуруповерта не так вже й мало.Втім, назвати процедуру підбору оптимального варіанту складної можна - тут головне заздалегідь визначитися зі своїми потребами і чітко поставити ті цілі, для вирішення яких потрібно інструмент.Ну і, звичайно ж, розібратися з бюджетом - від цього також залежить дуже багато чого.


Похожие страницы:

  1. Как обустроить детскую
  2. Новобудови Києва
  3. СИАЛІС де придбати?