Захисні вироби можуть, як і вікна, мати різні розміри, конфігурації і типи відкривання. Найчастіше вони кріпляться до рами, забезпечуючи герметичність примикання. Розрізняють декілька типів конструкцій:
рамкові глухі;
орні рамкові;
ролетні;
розсувні.
Стандартні рамкові профілі для москітних сіток на пластикові вікна універсальні для будь-яких прорізів. Вони відрізняються низькою ціною і простотою монтажу. Різні варіанти кріплення виробів дозволяють легко знімати конструкцію під час догляду за склом або на зимовий період. Існують фіксують системи спеціально для конструкцій нижніх поверхів. Їх практично неможливо зняти зовні, не пошкодивши сітку.
Вы можете приобрести твердое топливо на сайте https://k-w.com.ua/tverdoe-toplivo по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.
При необхідності закрити віконний проріз шириною більше одного метра рамки москітних виробів посилюються додатковими профілями. Це дозволяє підсилити захист на вікна від дітей.
Орні конструкція дозволяє економити простір і легко управляти рамами, забезпечуючи найкращу герметизацію. Найчастіше вона встановлюється при склінні балконів і лоджій.
Ролетних москітна сітка легко згортається в короб над прорізом за допомогою пружинного механізму. Вона не вимагає міжсезонного зняття. Рулонну систему можна встановлювати із зовнішнього або внутрішнього боку конструкції. При виробництві москітних сіток на пластикові вікна використовуються високотехнологічні матеріали. Сітчасте полотно виготовляється зі спеціального пластика, комплектуючі деталі - з алюмінію і пластика. Витончені і міцні алюмінієві профілі, складову раму вироби, мають біле або кольорове антикорозійне покриття.
Розсувні або орні вироби доречні на отворах балконних дверей.
У приватному будинку, де умови дозволяють тримати вхідні двері навстіж відкритою, можна для захисту від комах також встановити дверну москітну сітку роллетного типу.
Похожие страницы: