Январь 31, 2018 – 17:32

Вибираємо між ванною і душовою кабінойК водних процедур у ванній ми всі звикли з дитинства, а ось душова кабіна з'явилася в Росії порівняно недавно і поки ми мало що про неї знаємо. І коли затівається ремонт у ванній кімнаті виникає резонне питання: встановлювати ванну або душову кабіну? Для того щоб відкинути всі сумніви, необхідно розглянути всі особливості і того, і іншого.

Для початку подумайте, що вам більше до вподоби: активний або більш спокійний ритм життя? Чи подобається вам ніжитися в пінній ванні або ви звикли задовольнятися швидким прийняттям душу? Також слід мати на увазі, що ванна необхідна в наступних випадках:

Вы можете заказать профессиональный ремонт квартир по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

По-перше, якщо в сім'ї є маленькі діти. Всі знають, що щовечірні плавання найкращим чином впливають на малюка: купання його заспокоює, дитина краще спить, він стає фізично міцний. Діти і самі дуже люблять поплавати і похлюпатися у воді, особливо коли їх оточують мильні бульбашки та іграшки.

По-друге, ванна необхідна, якщо на те є медичні показання. Деякі хвороби сечостатевої системи і суглобів мають на увазі регулярне прийняття цілющих ванн з лікувальними травами.

Якщо ж ви щасливий власник просторої ванної кімнати, то можете встановлювати і душову кабіну, і ванну. Якщо ж - ні, то в магазинах повно варіантів невеликих за розмірами душових кабін. А для маленьких ванних кімнат пропонують кутові ванни з звуженням в ногах. Такі ванни хороші тим, що вони дуже економлять воду при купанні.

Також дуже популярні останнім часом гібриди ванни з душем - ванна з засувається скляними дверцятами. Це прекрасний варіант для сім'ї, де один любить душ, а другий - поніжитися у ванні.

Всі знають, що ванн зараз величезна кількість - різних форм і розмірів, різних кольорів, з гідромасажами, аеромасаж. При виборі ванни з гідромасажем варто врахувати те, що така ванна вимагає особливого догляду: після кожного купання її доведеться довго мити, інакше форсунки, з яких б'ють масажні струмені води, швидко засмітяться.

Але давайте тепер розглянемо в яких випадках показана душова кабіна?

По-перше, для літніх людей, так як їм буває важко переступати через бортик ванни, а в душовій кабіні він, як правило, низький.

По-друге, за медичними показаннями. Категорично заборонено лежати в гарячій ванні при деяких серцевих, гінекологічних захворюваннях. На користь душа ще виступає те, що він гігієнічніше ванни: вся грязь відразу змивається в піддон на відміну від ванни. До «мінусів» душової кабіни можна віднести те, що за нею потрібен постійний догляд. При недостатньому догляді, від вогкості, з'являється цвіль. Щоб цього не допустити необхідно після кожного прийому душу насухо протирати всю кабіну. Також до недоліків можна віднести і великі грошові витрати, які будуть потрібні при оформленні дозволу на переобладнання, перенесення сантехніки і наступні ремонтні роботи.

Процес купання повинен приносити задоволення і піднімати настрій. І якою б ви не зробили вибір - ванна або душова кабіна, він буде правильним. Адже дати відповідь, що краще неможливо - у кожної сім'ї свої переваги.


Похожие страницы:

  1. Ванна или душевая кабина?
  2. ​Как правильно мыть окна
  3. ​Наполнение шкафа-купе
  4. ​Минеральная вата
  5. Яка наливна підлога краще?