Октябрь 7, 2017 – 07:09

Акрилові ванни завдяки своїм очевидним перевагам стають все більш популярними, але ті, хто планує встановити у себе такий виріб, повинні підійти до питання придбання дуже виважено. Справа в тому, що на ринку можна зустріти дешеві підробки зі звичайної пластмаси, яка з акрилом має вельми віддалене спорідненість і, відповідно, такі ванни позбавлені більшості переваг акрилових резервуарів, що відносяться до виробів люксового класу.

Уникальные торсионные поля исследованны учеными, подробнее с информацией Вы можете ознакомиться на нашем ресурсе.

Тому, якщо ви надумаєте

купити акрилову ванну

хорошої якості, робіть це в спеціалізованих магазинах і не спокушайтеся заниженою ціною.

Акрил - являє собою особливий різновид пластмаси, клейкий каучукоподібний полімер, що володіє унікальними характеристиками. Але власне ванні виготовляються з нього за досить складною багатоетапної технології, що, в кінцевому підсумку, і робить їх настільки затребуваними.

Спочатку коритоподібна форма акриловою ванною виходить методом вакуумного формування, потім ванна армується одним з двох способів: шляхом зміцнення металевою сіткою або за допомогою покриття спеціальним складом (скловолокном і епоксидною смолою), який, затвердевая, надає виробу потрібну міцність.

Перед походом в магазин обов'язково виконайте вимірювання габаритів ванної кімнати, а також особливості підключення до водопроводу і каналізації - чим більше вони будуть збігатися, тим менше зусиль буде потрібно при установці ванни.

Товщина акрилового шару у якісного виробу повинна складати мінімум 5 мм, декілька шарів армування роблять ванну міцнішою. Побачити кількість таких шарів нескладно: край бортика ванни зазвичай виглядає, як зріз дерева з річними кільцями. Простукування - ще один спосіб визначити, наскільки виріб міцне: глухий звук свідчить про достатній товщині і міцності ванни.

Дешеві акрилові вироби містять не більше 10% акрилу, тому про їх довговічності можна забути, та й зовнішню привабливість вони втрачають буквально за рік. Неважливо йдуть справи у дешевих пластикових ван і з ремонтом: ні відколи, ні тим більше тріщини закрити не вдасться.

Переваги акрилових ванн люксового класу:

Невелика вага (близько 45-60 кг), що під силу навіть одній людині;

Наявність восьми ніжок дозволяє більш рівномірно розподілити навантаження на всі ділянки ванни;

Акрилова ванна з теплоізоляційним показниками суттєво випереджає сталь, тому вода в них остигає значно повільніше (майже в чотири рази);

По міцності якісні акрилові ванни не поступаються чавунним, добре переносять механічні дії, не гнуться і не кришаться;

Гарантований термін експлуатації акрилової ванни - близько 20 років;

Такий виріб не вимагає особливого догляду, легко миється, зберігаючи первинний вигляд протягом усього терміну експлуатації;

Акрил - матеріал, що піддається ремонту, тому проблеми з поверхнею усуваються досить легко;

Акрилові ванни характеризуються великою різноманітністю форм, розмірів і кольорів, що полегшує їх монтаж в нестандартних санвузлах.

Серед недоліків акрилових виробів слід відзначити легко дряпає поверхню і можливість деформації, але ванни останнього покоління практично позбавлені цих недоліків. Тому головним фактором, що стримує настання акрилових ванн, є їх вартість.


Похожие страницы:

  1. ​Як побудувати будинок з бетону
  2. ​Новобудови з обробкою у Луцьку
  3. ​Поради щодо вибору клею для плитки