Великою популярністю на ділянках заміських будинків користуються живоплоти. Назва говорить сама за себе. Живі огорожі являють собою рослини, які посаджені близько одне до одного.


На перший погляд може здатися, що це простіше простого, але насправді це не так. Живі огорожі бувають різні. Вони можуть бути високими, а можуть бути не вище одного метра. У другому випадку - це називається живою бордюр.

Також такі живі паркани можна просто посадити і більше не турбується, а можна доглядати кілька разів на рік і постійно підрізати. Тому живі огорожі можуть бути як вільно зростаючими так і формованими. Якою буде паркан у вас вирішувати вам.

Для живих огорож необхідно правильно підбирати рослини. Зазвичай використовують ялина, бук, липа, самшит, тис. Але, це рослини, які висаджують для формованою огорожі, бо вони добре переносять секатор.

Тіс вважається найдорожчим рослиною для паркану, а його висота досягає 7-10 метрів. Найдешевшим варіантом зробити живий паркан буде з бузку. Це буде не тільки дешево, але і досить красиво. Особливо коли бузок цвістиме.

Рослини, які добре підходять для живоплоту це глід, липа, смородина, тис, ялиця і бузок. Як правило, це хвойні й листяні рослини.


Похожие страницы:

  1. Чищення димоходу від сажі
  2. Побудова альтанки на своїй ділянці
  3. Ковані альтанки для дачі
  4. Стиль городского освещения