Декабрь 30, 2014 – 16:31

Покриття для підлоги є дуже корисною складової дизайну інтер'єру. Втілюючи в собі всі кращі традиції старого дизайну, нові форми втілення декору здатні враховувати побажання і смак більшості споживачів дизайнерського мистецтва. Мова йде про такому цікавому підході, як зістарений паркет, який може не тільки облагородити приміщення, але і створити базу для більш глибокого осмислення простору.Зістарений паркет це дизайнерська спритність, яка вказує на те, що дизайну квартирі надають певну архаїчність, в розумних межах, звичайно.


Такий паркет, між іншим, коштує не дешево, адже це модна складова сучасного дизайну. Зістарений паркет виготовляють за складною технологією, це не простий дешевий паркет. Властивості зістарення створюється багатьма шарами різних компонентів, які і формують загальну структуру декору паркету під старий паркет. У підсумку виходить дуже гарне покриття, правда дуже дороге. Звичайно такий паркет треба купувати спеціально під дизайн певний, адже і коштує він дорого, і замовляють його, як правило, на замовлення. Але у цього виду паркету є свої технічні особливості. Він дуже примхливий до впливу води.

Тому часто мити такий паркет не слід, точно так само не можна допустити потрапляння на нього хімічних агресивних речовин, наприклад, миючих засобів. Звичайно при всіх особливостях і тонкощі експлуатації матеріалу, потрібно відзначити його чудові і унікальні декоративні властивості. Саме ці властивості і підштовхують застосовувати зістарений паркет в багатих будинках для того, щоб надати приміщень більш барвистий і унікальний декор. Незважаючи на те, що коштує цей матеріал дійсно дуже дорого, популярність і попит на нього не падають.


Похожие страницы:

  1. Настоящий секс
  2. Керамічна плитка
  3. ​Онлайн покер